Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla

 • 3, 2, 1... W środę rusza Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla! Czy macie już pomysły na co wydacie 2 miliony złotych? [WIDEO]

  Brak opisu obrazka
  Od środy, 29 lipca przemyślanie będą mogli zgłaszać swoje pomysły do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania jest blisko dwa miliony złotych, warto więc dobrze zastanowić się, czego najbardziej brakuje Wam w naszym mieście.
  Data publikacji: 27-07-2020 13:59
 • Otwarta Strefa Aktywności Rosłońskiego już działa!

  Brak opisu obrazka
  Zaledwie kilka dni temu przekazywaliśmy informację o montażu urządzeń na terenie Otwartej Strefy Aktywności Rosłońskiego, a już dzisiaj możemy poinformować, że ta inwestycja została zakończona, a mieszkańcy tego rozbudowującego się na granicy Przemyśla i Prałkowiec osiedla, mogą korzystać z urządzeń, które się tam znajdują.
  Data publikacji: 27-07-2020 12:09
 • Spotkanie konsultacyjne w sprawie Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Przypominamy, że już od 29 lipca przemyślanie będą mogli zgłaszać swoje propozycje zadań do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Każdy pomysł jest ważny, każdy się liczy, oczywiście nie każdy będzie mógł być wprowadzony w życie np. ze względu na koszty, albo prawo do terenu, na którym pomysł miałby być zrealizowany. Właśnie tym wątpliwościom, szczegółom regulaminu budżetu partycypacyjnego naszego miasta było poświęcone spotkanie konsultacyjne, które odbyło się w Urzędzie Miejskim popołudniu 22 lipca br.
  Data publikacji: 23-07-2020 13:28
 • Powstaje Otwarta Strefa Aktywności Rosłońskiego

  Brak opisu obrazka
  Kolejna inwestycja realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020 już powstaje przy ul. Rosłońskiego. Wykonawca jest w trakcie montażu urządzeń wchodzących w skład Otwartej Strefy Aktywności Rosłońskiego i chociaż planowany termin zakończenia inwestycji to 25 września, prace posuwają się bardzo szybko.  
  Data publikacji: 21-07-2020 09:42
 • Wkrótce rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Przyjęta przez Radę Miejską uchwała w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla została opublikowana 14 lipca br. w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego zacznie obowiązywać po dwóch tygodniach, a więc czas na rozpoczęcie procedury zbierania, oceny i głosowania nad projektami do edycji na 2021 rok! Już w najbliższą środę zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne, które pozwoli dowiedzieć się, jak poprawnie złożyć projekt do przemyskiego budżetu partycypacyjnego.
  Data publikacji: 17-07-2020 14:21
 • Plac zabaw na Bakończyckiej gotowy!

  Brak opisu obrazka
  Kilka dni temu informowaliśmy o intensywnych pracach trwających przy dwóch inwestycjach powstających w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 ro. I zgodnie z zapowiedzią jedna z nich, czyli plac zabaw przy skrzyżowaniu ul. Bakończyckiej i ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego już powstał!
  Data publikacji: 02-07-2020 15:35
 • Powstają dwie inwestycje z Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Ruszyły prace przy realizacji dwóch inwestycji powstających w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. Siłownia zewnętrzna powstaje na terenie Osiedla Salezjańskiego, a plac zabaw w pobliżu ul. Bakończyckiej.
  Data publikacji: 23-06-2020 15:26
 • Lista projektów, które będziemy realizować w ramach BO na 2020

  Brak opisu obrazka
  Po niedawnym ogłoszeniu wyników głosowania przez mieszkańców Przemyśla na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020, publikujemy informację o tym, które ostatecznie znajdą się w przyszłorocznym Budżecie Miasta i będą realizowane. Przypominamy także kwoty przeznaczone na ich realizację i liczbę otrzymanych głosów. Tym samym proces wyłaniania zwycięskich pomysłów zakończył się.
  Data publikacji: 21-10-2019 12:48
 • Ogłoszenie wyników głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok

  W przeprowadzonym od 20 września do 6 października br. głosowaniu mieszkańców na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok poszczególne projekty uzyskały następujące liczby głosów:  
  Data publikacji: 10-10-2019 15:21
 • Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2020 - Głosowanie

  Brak opisu obrazka
  Szczegóły, zadania, zasady – znajdziecie właśnie tutaj
  Data publikacji: 17-09-2019 13:42
Wersja XML