Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla

 • Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego zakończone

  Wysypywanie kart do głosowania po otwarciu urny
  O północy (13 października) zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla. Teraz czas na liczenie i weryfikację zarówno głosów oddanych drogą elektroniczną, jak i tych oddanych na kartach do głosowania, które trafiły do urn. Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego już rozpoczęła swoją pracę, a wyniki powinniśmy poznać już 20 października.
  Data publikacji: 14-10-2021 15:11
 • Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały trzy dni na wybór projektu w BO

  Brak opisu obrazka
  Głosowanie elektroniczne i papierowe na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok trwa! Jednak czasu na oddanie głosu przez mieszkańców Przemyśla, którzy jeszcze tego nie zrobili, jest coraz mniej. Na Waszą decyzję czekamy do godziny 24.00 w środę 13 października.
  Data publikacji: 11-10-2021 15:15
 • Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego za pomocą aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

  Brak opisu obrazka
  Dzisiaj o północy (6 października) oddane zostały pierwsze głosy na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak zwykle swojego wyboru każdy mieszkaniec Przemyśla może dokonać w tradycyjny sposób wypełniając kartę papierową, albo elektronicznie poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do korzystania z możliwości, którą daje nasza aplikacja Miasto Przemyśl – za jej pomocą oddamy swój głos łatwo i bez konieczności potwierdzania poprzez swojego e-maila.
  Data publikacji: 06-10-2021 10:00
 • Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!

  InfoGrafika: Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!
  Szanowni Państwo,  Prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu głosowania oraz zapoznanie się z projektami, na które zdecydują się Państwo oddać swoje głosy. Głosowanie  zgodnie z przyjętymi Zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla odbywa się również elektronicznie w trzech poniższych kategoriach:
  Data publikacji: 04-10-2021 14:58
 • Poznajmy projekty dopuszczone do głosowania w BO Miasta Przemyśla na 2022 rok

  Brak opisu obrazka
  Głosowanie na projekty zgłoszone i dopuszczone przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego rozpoczyna się już za kilka godzin i potrwa do 13 października. Czas poznać wszystkie pomysły wypracowane przez przemyślan, które dzięki głosowaniu mają szansę być realizowane w przyszłym roku. Przypominamy, że są one podzielone na trzy kategorie. Całość planowanych do wydania na ten cel pieniędzy, które znajdą się w Budżecie Miasta Przemyśla na 2022 rok to kwota 2 100 000 zł.
  Data publikacji: 05-10-2021 15:25
 • Jeszcze tylko dwa dni do rozpoczęcia głosowania na projekty BO

  Brak opisu obrazka
  Proces wyłaniania projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla, które będziemy realizować w 2022 roku, wchodzi w ostatnią fazę. Jest nią oczywiście samo głosowanie przez mieszkańców Przemyśla na wybrane pomysły, a te poznamy już wkrótce! Głosujemy od 6 do 13 października w wybrany, najbardziej dogodny dla nas sposób: wrzucając wypełnioną kartę do specjalnej urny, albo elektronicznie, oddając głos przez naszą stronę miejską.
  Data publikacji: 04-10-2021 14:02
 • Budżet Obywatelski 2022. Weryfikacja zgłoszonych projektów zakończona.

  Brak opisu obrazka
  Zakończyła się weryfikacja zgłoszonych projektów zadań do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2022. Nadszedł czas na odwołania.
  Data publikacji: 21-09-2021 08:38
 • Do 23 sierpnia można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Przypominamy, że do 23 sierpnia trwa zbieranie wniosków do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak co roku składamy je w formie papierowej lub elektronicznej. Pula przeznaczona na Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla na przyszły rok wynosi 2.100.000 zł, a projekty podobnie jak w ubiegłych latach mogą być składane do jednej z trzech kategorii: ogólnomiejskiej, osiedlowej i na działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym.
  Data publikacji: 06-08-2021 10:11
 • Wkrótce rusza Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2022 !

  Brak opisu obrazka
  30 lipca 2021 r. rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla ! 
  Data publikacji: 06-07-2021 13:28
 • Fort Trails już w czerwcu

  Trasy Fort Trails podczas budowy
  Trwają prace przy budowie tras rowerowych na terenach przylegających do stoku narciarskiego. Od teraz będą znane pod nazwą Fort Trails, a  profesjonaliści i zupełni amatorzy będą się mogli nimi cieszyć już w czerwcu. A wszystko to dzięki temu, że na odcinku od górnej stacji wyciągu narciarskiego, aż do ulicy Sanockiej powstanie sześć zróżnicowanych, a więc dostępnych dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności, tras:  trasa zielona, niebieska, czerwona, fioletowa, czarna i żółta.
  Data publikacji: 28-04-2021 14:24
Wersja XML