Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla

 • Zaczynamy Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2023!

  Brak opisu obrazka
  Do 21 sierpnia br. czekamy na Państwa propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2023 !
  Data publikacji: 21-07-2022 10:06
 • „Siłownia na świeżym powietrzu i strefa dla dzieci - Rycerskie”

  Brak opisu obrazka
  W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2022 zostało zrealizowane zadanie inwestycyjne pn. „Siłownia na świeżym powietrzu i strefa dla dzieci - Rycerskie”.
  Data publikacji: 13-05-2022 08:47
 • 30 automatycznych defibrylatorów będzie ratować życie przemyślan

  Brak opisu obrazka
  12 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się wspólna konferencja prasowa Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna oraz Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Rafała Kijanki. Spotkanie było poświęcone projektowi Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 r. zatytułowanemu "Bezpieczniejszy Przemyśl". Pod tą nazwą kryje się zaproponowany przez WSPR pomysł stworzenia sieci automatycznych defibrylatorów zewnętrznych, a przez to zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Przemyśla oraz odwiedzających nas turystów.
  Data publikacji: 12-01-2022 14:42
 • Nowa wiata w pobliżu Wodnego Placu Zabaw

  Drewniana wiata na tle wzgórz i wodnego placu zabaw
  Zakończyły się prace przy kolejnej inwestycji realizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. W sąsiedztwie Wodnego Placu Zabaw oraz Stadionu MKS Polonia zbudowana została ośmiokątna wiata  drewniana o pow. 26m2 i wys. 4m, kryta gontem bitumicznym, posadowiona na podłożu z kostki brukowej i wyposażona w ławki ze stołem i koszem na śmieci.
  Data publikacji: 08-11-2021 07:53
 • Znamy wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2022

  Brak opisu obrazka
  Zgodnie z harmonogramem Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego zakończyła dzisiaj (20 października) swoją pracę. Tym samym możemy podać oficjalne wyniki głosowania mieszkańców Przemyśla na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok.
  Data publikacji: 20-10-2021 15:50
 • Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego zakończone

  Wysypywanie kart do głosowania po otwarciu urny
  O północy (13 października) zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla. Teraz czas na liczenie i weryfikację zarówno głosów oddanych drogą elektroniczną, jak i tych oddanych na kartach do głosowania, które trafiły do urn. Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego już rozpoczęła swoją pracę, a wyniki powinniśmy poznać już 20 października.
  Data publikacji: 14-10-2021 15:11
 • Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały trzy dni na wybór projektu w BO

  Brak opisu obrazka
  Głosowanie elektroniczne i papierowe na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok trwa! Jednak czasu na oddanie głosu przez mieszkańców Przemyśla, którzy jeszcze tego nie zrobili, jest coraz mniej. Na Waszą decyzję czekamy do godziny 24.00 w środę 13 października.
  Data publikacji: 11-10-2021 15:15
 • Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego za pomocą aplikacji mobilnej "Miasto Przemyśl"

  Brak opisu obrazka
  Dzisiaj o północy (6 października) oddane zostały pierwsze głosy na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2022 rok. Jak zwykle swojego wyboru każdy mieszkaniec Przemyśla może dokonać w tradycyjny sposób wypełniając kartę papierową, albo elektronicznie poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do korzystania z możliwości, którą daje nasza aplikacja Miasto Przemyśl – za jej pomocą oddamy swój głos łatwo i bez konieczności potwierdzania poprzez swojego e-maila.
  Data publikacji: 06-10-2021 10:00
 • Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!

  InfoGrafika: Budżet Obywatelski 2022 - Głosowanie!
  Szanowni Państwo,  Prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu głosowania oraz zapoznanie się z projektami, na które zdecydują się Państwo oddać swoje głosy. Głosowanie  zgodnie z przyjętymi Zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla odbywa się również elektronicznie w trzech poniższych kategoriach:
  Data publikacji: 04-10-2021 14:58
 • Poznajmy projekty dopuszczone do głosowania w BO Miasta Przemyśla na 2022 rok

  Brak opisu obrazka
  Głosowanie na projekty zgłoszone i dopuszczone przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego rozpoczyna się już za kilka godzin i potrwa do 13 października. Czas poznać wszystkie pomysły wypracowane przez przemyślan, które dzięki głosowaniu mają szansę być realizowane w przyszłym roku. Przypominamy, że są one podzielone na trzy kategorie. Całość planowanych do wydania na ten cel pieniędzy, które znajdą się w Budżecie Miasta Przemyśla na 2022 rok to kwota 2 100 000 zł.
  Data publikacji: 05-10-2021 15:25
Wersja XML