Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gospodarka

 • Spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy na Spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 30.06.2022 r. o godz. 18.00 w Hotelu Mercure Grand.  Spotkanie będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z przedstawicielami Firm Członkowskich PUIG. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji przy dobrym jedzeniu i piciu poznać Przedstawicieli innych Firm Członkowskich i Zespołu PUIG.
  Data publikacji: 29-06-2022 12:51
 • Pierwsze śniadanie biznesowe

  grupa roześmianych biznesmenów pijących kawę
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na cykl spotkań w formie śniadań biznesowych pt. „PRZEMYSKIE SPOTKANIA BIZNESU”. Temat pierwszego spotkania, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2022 roku: „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców wczoraj - dzisiaj - jutro”.
  Data publikacji: 23-06-2022 14:15
 • Awaria na ul. Basztowej

  Brak opisu obrazka
  Uprzejmie informujemy, że w związku z awarią magistrali wodociągowej w ul. Basztowej w dniu 23.06.2022 od godz. 14.30 nastąpi zmiana organizacji ruchu polegająca na całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka ulicy Basztowej od skrzyżowania z ul. Słowackiego do ul. Komisji Edukacji Narodowej. Przewidywany termin przywrócenia oznakowania do stanu pierwotnego nastąpi po usunięciu awarii. Za utrudnienia przepraszamy
  Data publikacji: 23-06-2022 15:34
 • Przerwa w dostawie ciepłej wody

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że w dniach 4-8 lipca b.r. będzie miała miejsce planowana przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej dostarczanej przez MPEC Przemyśl Sp. z o.o.  Więcej szczegółowych informacji na stronie https://mpec.przemysl.pl
  Data publikacji: 22-06-2022 11:26
 • RADA POLSKIEJ IZBY EKOLOGII OGŁOSIŁA 21. EDYCJĘ KONKURSU „EKOLAURY POLSKIEJ IZBY EKOLOGII”

  Brak opisu obrazka
  Od 2002 r. Polska Izba Ekologii z sukcesem organizuje Konkurs EKOLAURY, promując najefektywniejsze i ekoinnowacyjne działania i prace podejmowane na rzecz ochrony środowiska. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do przedsiębiorstw,  instytucji, organizacji pozarządowych, samorządów, uczelni oraz instytutów.
  Data publikacji: 22-06-2022 11:12
 • Wypełnij deklarację dotyczącą źródeł ciepła - zbliża się termin!

  ogień w palenisku
  Przypominamy, że zgodnie z art. 27g ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków, od 1 lipca 2021 r właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).
  Data publikacji: 22-06-2022 10:25
 • Stypendia pomostowe dla maturzystów

  Brak opisu obrazka
  Maturzysto! Jeśli jesteś zdolny, ambitny, chcesz podjąć naukę na dziennych studiach  magisterskich  i pochodzisz z rodziny byłego pracownika ppgr powinieneś to przeczytać! Fundacja Edukacyjna przedsiębiorczości przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2022/2023.
  Data publikacji: 17-06-2022 12:07
 • Przemyski Portal Gospodarczy

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do odwiedzenia  strony internetowej pn.: "Przemyski Portal Gospodarczy".
  Data publikacji: 14-06-2022 14:55
 • Awaria nawierzchni na ul. Łukasińskiego

  Brak opisu obrazka
  Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu informuje,  iż w związku z usuwaniem awarii nawierzchni na ulicy Łukasińskiego 11, wprowadzone zostanie ograniczenie ruchu samochodów o masie powyżej 3,5 tony z wyjątkiem autobusów MZK Przemyśl. 
  Data publikacji: 14-06-2022 08:48
 • Planujesz rozpoczęcie działalności w branży turystycznej? Skorzystaj z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej i wynajmij atrakcyjny lokal w Podziemnej Trasie Turystycznej w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W ramach projektu „Własna firma - program wsparcia lokalnej przedsiębiorczości” realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. można uzyskać dotację inwestycyjną na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 23 050 zł oraz finansowe wsparcie pomostowe w pierwszych 12 miesiącach prowadzenia działalności wypłacane w kwocie 2600 zł miesięcznie (łączna kwota wsparcia pomostowego wynosi  31 200 zł). Dotację inwestycyjną można przeznaczyć m.in. na zakup środków trwałych, zakup wyposażenia czy zakup towaru. Finansowe wsparcie pomostowe może zostać przeznaczone natomiast na bieżące koszty prowadzenia firmy, w tym m.in. na wynajem lokalu, koszty mediów.
  Data publikacji: 09-06-2022 07:56
Wersja XML