Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Budżet obywatelski po raz drugi.

Szanowni Państwo,
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już wkrótce rozpoczynamy konsultacje do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2015 rok. Cała procedurę zaczniemy wcześniej niż poprzednio, a więc czasu na przemyślenie składanych projektów, dokładną wycenę kosztów, czy przekonywanie do swoich pomysłów sąsiadów i znajomych będzie o wiele więcej. Poprzednie, pierwsze w historii Miasta konsultacje, okazały się sukcesem - sukcesem nas wszystkich, mieszkańców Przemyśla. Były dowodem na pomysłowość, wyczucie potrzeb lokalnych społeczności i przede wszystkich wyrazem chęci uczestniczenia w podejmowaniu decyzji o inwestycjach, które są istotne dla naszego codziennego życia. Wybrane przez tak licznie głosujących mieszkańców Przemyśla cztery projekty, są w fazie formalnego przygotowywania inwestycji i wkrótce będą Państwo mogli zobaczyć rozpoczęcie prac w miejscach gdzie one powstaną.

Nim jednak ogłoszone zostaną terminy przeprowadzenia konsultacji do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok, chciałbym prosić Państwa o ponowne zapoznanie z Regulaminem, który aktualnie jeszcze obowiązuje. Zdajemy sobie sprawę, że można w nim dokonać zmian, które jeszcze lepiej będą wypełniać hasło „partycypacji obywatelskiej”, usprawnią proces konsultacji, a być może dadzą szansę na realizację pomysłów dotąd niemożliwych do przeprowadzenia. Nie wszystkie uwagi będą mogły oczywiście być uwzględnione, będziemy jednak wdzięczni za wszystkie spostrzeżenia i propozycje. Proszę o kierowanie ich drogą mailową na adres Kancelarii Prezydenta Miasta Przemyśla, Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli: do 4 maja br.

Liczę na wiele cennych uwag, które pozwolą nam wkrótce ogłosić harmonogram konsultacji do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok.

Prezydent Miasta
Robert Choma

 

 Regulamin Budżetu Obywatelskiego 

Miasta Przemyśla 

 

Wersja XML