Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 4

W dniu 27 lutego 2014r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego odbył się  Dzień Otwarty. Po raz kolejny szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Jak w ubiegłych latach, tak i teraz impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W części pierwszej, artystycznej, zaprezentowane zostały różnorakie talenty naszych uczniów. Był śpiew, taniec, recytacja, występy aktorskie i układy ruchowe z przyborami. Mali widzowie z ogromnym zachwytem i uśmiechem na twarzach podziwiali aktorów na szkolnej scenie, a ich występy nagradzali gromkimi brawami. Wzięli także udział w piosence finałowej i otrzymali słodką niespodziankę w postaci specjalnie przygotowanych na ten dzień cukierków z symbolem naszej szkoły, jakim stała się biedronka.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie szkoły oraz możliwość  uczestniczenia w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z różnych klas. Można było wziąć udział w warsztatach plastycznych, muzycznych, zajęciach przyrodniczych, komputerowych, z języka angielskiego oraz ruchowych w królestwie wesołej zabawy. Dużą popularnością cieszyło się malowanie twarzy, samodzielne wykonanie balonowych stworków oraz poszukiwanie biedronek, które ukryły się  w zakamarkach naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i nas odwiedzili. Zachęcamy do udziału w kolejnych, otwartych imprezach dla dzieci zaplanowanych w Szkole Podstawowej nr 4 jeszcze w bieżącym roku szkolnym.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML