Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Kolejne dwie inwestycje z BO 2020 zakończone

  Brak opisu obrazka
  W październiku zakończyły się prace przy dwóch kolejnych inwestycjach, które zwyciężyły w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla. Na terenie Osiedla "Winna Góra" był to projekt "Osiedlowa Baza Rekreacji", a na "Lipowicy" - "Modernizacja placu zabaw wraz z budową siłowni zewnętrznej na terenie osiedla Lipowica".
  Data publikacji: 21-10-2020 14:36
 • Wkrótce ruszą prace przy modernizacji ulicy Bielskiego. Prezydent Miasta podpisał umowę z firmą wykonującą remont

  Brak opisu obrazka
  Jeszcze w tym roku rozpocznie się długo wyczekiwana przez mieszkańców naszego miasta modernizacja ulicy Marcina Bielskiego w Przemyślu.
  Data publikacji: 15-10-2020 10:59
 • Wkrótce ruszą prace budowlane w podziemnej trasie turystycznej

  Brak opisu obrazka
  14 października br. odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy inwestycji rozpoczynającej się w przemyskich podziemiach. Do końca maja (planowany termin kończenia prac) firma Usługi Ogólnobudowlane „Kontur” Bogusław Majchrowicz dokona m.in. adaptacji 6 pomieszczeń pod budynkiem Rynek 1, które do tej pory nie były zagospodarowane, wybuduje dodatkowe wyjście ewakuacyjne, zbuduje łącznik do budynku Rynek 9, dokona zabezpieczenia i adaptacji kolejnego odcinka XVII – wiecznego kolektora sanitarnego, który wchodzi w skład trasy.
  Data publikacji: 16-10-2020 14:35
 • Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  6 października 2020 r. w podprzemyskich Krównikach odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu. W wydarzeniu obok Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna udział wzięli: Podsekretarz stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Piotr Dziedzic, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Wicestarosta Przemyski Marek Kudła, Wójt Gminy Przemyśl Andrzej Huk oraz były Prezydent Przemyśla Robert Choma.
  Data publikacji: 06-10-2020 15:40
 • Trwają prace nad projektem do Funduszy Norweskich

  Brak opisu obrazka
  Po serii spotkań i warsztatów Zespołu Miejskiego z doradcami Związku Miast Polskich rozpoczęły się intensywne prace nad ostatecznym kształtem naszego projektu w ramach Funduszy Norweskich.
  Data publikacji: 30-09-2020 13:57
 • Mieszkańcy głosują na osiedlach na projekty BO

  Brak opisu obrazka
  W piątek 25 września mieszkańcy osiedli "Winna Góra" i "Krakowskie", a we wtorek 29 września osiedla "Kruhel Wielki" mieli możliwość oddawania głosów na wybrane przez siebie projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok w lokalach przygotowanych przez zarządy osiedli. To pomysł Biura Prezydenta Miasta na dotarcie do tych mieszkańców, którzy nie mają możliwości zagłosowania przez naszą stronę internetową lub po prostu wolą taką, tradycyjną formę głosowania. Już dzisiaj nasi pracownicy pojawią się w hali sportowej przy ulicy Adama Mickiewicza 30. Mieszkańców osiedla "Mickiewicza" zapraszamy tutaj od godziny 16.30.
  Data publikacji: 30-09-2020 13:46
 • Powstaje boisko wielofunkcyjne przy ul. Mickiewicza

  Brak opisu obrazka
  W pobliżu siedziby Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. A. Mickiewicza trwają prace, których efektem będzie powstanie boiska wielofunkcyjnego. Będzie ono służyć nie tylko mieszkańcom osiedla, ale wszystkim przemyślanom. Zakończenie inwestycji jest przewidziane na 15 października.
  Data publikacji: 24-09-2020 15:00
 • Mieszkańcy głosują na osiedlach

  Głos oddaje Pani Krystyna Makara
  Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok. Nie tylko elektronicznie poprzez komputery, czy telefony i w siedzibie naszego Urzędu. Chcąc ułatwić przemyślanom możliwość oddania głosu na wybrane pomysły, pracownicy Biura Prezydenta Miasta, które koordynuje cały proces budżetu partycypacyjnego, zaproponowali zarządom osiedli zorganizowanie punktów głosowania w tradycyjnej formie w wybranych miejscach na przemyskich osiedlach. Pomoże to szczególnie osobom starszym, nie mającym dostępu do komputera na udział w tym ważnym dla mieszkańców głosowaniu.
  Data publikacji: 24-09-2020 11:50
 • Budżet Obywatelski 2021. Weryfikacja zgłoszonych projektów zakończona. Czas na… odwołania

  Brak opisu obrazka
  Zgodnie z zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 przedstawiamy Państwu wykaz zadań zgłoszonych do rozpoczętej końcem lipca kolejnej edycji BO. W pliku, który  załączamy poniżej znajdziecie Państwo pozytywnie zweryfikowane oraz odrzucone (wraz z przyczynami odrzucenia i innymi uwagami) propozycje zadań, podzielonych na trzy kategorie.
  Data publikacji: 08-09-2020 14:52
 • Uroczyste wbicie łopaty pod budowę nowej elektrociepłowni PGNiG w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  PGNiG TERMIKA SA rozpoczęła budowę elektrociepłowni gazowej w Przemyślu. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne miasta i przyczyni się do poprawy jakości powietrza i komfortu życia mieszkańców. Nowoczesną instalację wspierają fundusze europejskie.
  Data publikacji: 31-07-2020 13:55
Wersja XML