Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Spotkanie w sprawie realizacji projektu ,,Elektrociepłownia" w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Spotkanie w sprawie realizacji projektu ,,Elektrociepłownia" w Przemyślu
  Data publikacji: 18-11-2020 13:50
 • Umowa z Wykonawcą w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)” została podpisana

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że 5 listopada br. została podpisana umowa z Wykonawcą w zakresie dostawy i montażu 7 szt. kotłów na ekogroszek w ramach projektu pn.: „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)”. Do realizacji zadania została wybrana firma: HYDRO-MET Sp. z o.o., Futoma 750D, 36-030 Błażowa.
  Data publikacji: 06-11-2020 12:45
 • Pierwsza umowa z Wykonawcą w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” została podpisana

  Brak opisu obrazka
  Pierwsza umowa z Wykonawcą w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” została podpisana
  Data publikacji: 05-11-2020 15:26
 • Budowa boiska przy POSiRze zakończona!

  Brak opisu obrazka
  Zakończyły się prace przy kolejnej inwestycji realizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. Tym razem jest to boisko wielofunkcyjne przy Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Koszt przedsięwzięcia to 529 433,25 zł.
  Data publikacji: 03-11-2020 15:45
 • Kolejne dwie inwestycje z BO 2020 zakończone

  Brak opisu obrazka
  W październiku zakończyły się prace przy dwóch kolejnych inwestycjach, które zwyciężyły w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla. Na terenie Osiedla "Winna Góra" był to projekt "Osiedlowa Baza Rekreacji", a na "Lipowicy" - "Modernizacja placu zabaw wraz z budową siłowni zewnętrznej na terenie osiedla Lipowica".
  Data publikacji: 21-10-2020 14:36
 • Wkrótce ruszą prace przy modernizacji ulicy Bielskiego. Prezydent Miasta podpisał umowę z firmą wykonującą remont

  Brak opisu obrazka
  Jeszcze w tym roku rozpocznie się długo wyczekiwana przez mieszkańców naszego miasta modernizacja ulicy Marcina Bielskiego w Przemyślu.
  Data publikacji: 15-10-2020 10:59
 • Wkrótce ruszą prace budowlane w podziemnej trasie turystycznej

  Brak opisu obrazka
  14 października br. odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy inwestycji rozpoczynającej się w przemyskich podziemiach. Do końca maja (planowany termin kończenia prac) firma Usługi Ogólnobudowlane „Kontur” Bogusław Majchrowicz dokona m.in. adaptacji 6 pomieszczeń pod budynkiem Rynek 1, które do tej pory nie były zagospodarowane, wybuduje dodatkowe wyjście ewakuacyjne, zbuduje łącznik do budynku Rynek 9, dokona zabezpieczenia i adaptacji kolejnego odcinka XVII – wiecznego kolektora sanitarnego, który wchodzi w skład trasy.
  Data publikacji: 16-10-2020 14:35
 • Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  6 października 2020 r. w podprzemyskich Krównikach odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu. W wydarzeniu obok Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna udział wzięli: Podsekretarz stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Piotr Dziedzic, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Wicestarosta Przemyski Marek Kudła, Wójt Gminy Przemyśl Andrzej Huk oraz były Prezydent Przemyśla Robert Choma.
  Data publikacji: 06-10-2020 15:40
 • Trwają prace nad projektem do Funduszy Norweskich

  Brak opisu obrazka
  Po serii spotkań i warsztatów Zespołu Miejskiego z doradcami Związku Miast Polskich rozpoczęły się intensywne prace nad ostatecznym kształtem naszego projektu w ramach Funduszy Norweskich.
  Data publikacji: 30-09-2020 13:57
 • Mieszkańcy głosują na osiedlach na projekty BO

  Brak opisu obrazka
  W piątek 25 września mieszkańcy osiedli "Winna Góra" i "Krakowskie", a we wtorek 29 września osiedla "Kruhel Wielki" mieli możliwość oddawania głosów na wybrane przez siebie projekty Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2021 rok w lokalach przygotowanych przez zarządy osiedli. To pomysł Biura Prezydenta Miasta na dotarcie do tych mieszkańców, którzy nie mają możliwości zagłosowania przez naszą stronę internetową lub po prostu wolą taką, tradycyjną formę głosowania. Już dzisiaj nasi pracownicy pojawią się w hali sportowej przy ulicy Adama Mickiewicza 30. Mieszkańców osiedla "Mickiewicza" zapraszamy tutaj od godziny 16.30.
  Data publikacji: 30-09-2020 13:46
Wersja XML