Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Trwa rozbudowa Sądu Okręgowego w Przemyślu. To największa tego typu inwestycja na Podkarpaciu

  Brak opisu obrazka
  1 dnia lutego br. w gmachu Sądu Rejonowego przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła. Spotkanie było niejako podsumowaniem etapu przygotowania oraz rozpoczęcia realizacji zadania pn.: „Rozbudowa budynku Sądu Rejonowego w Przemyślu”.
  Data publikacji: 01-02-2021 14:32
 • Ukończono kolejną inwestycję w ramach BO2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

  Brak opisu obrazka
  W ubiegłym tygodniu zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Inwestycja pt. ,,Górka saneczkowa nad Sanem" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie niedawno oddanej do użytku inwestycji pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" i ścieżki pieszo-rowerowej.
  Data publikacji: 21-12-2020 12:54
 • Trwają rozmowy w sprawie realizacji programu „Mieszkanie dla rozwoju"

  Spotkanie włodarzy w sprawie programu "Mieszkanie dla rozwoju"
  Po popisaniu w ubiegłym miesiącu porozumienia określającego ramy współpracy Krajowego Zasobu Nieruchomości i Gminy Miejskiej Przemyśl w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowej przyszedł czas na konkretne rozmowy w tej sprawie. 14 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie Wiceprezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości Michała Sroki z włodarzami gmin z naszego regionu, które podobnie jak Przemyśl przystąpiły do programu: Sanoka, Mielca oraz Gminy Medyka.
  Data publikacji: 14-12-2020 15:42
 • Zakończono inwestycję w ramach BO 2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

  Brak opisu obrazka
  10 grudnia 2020 br. zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Nowa inwestycja pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej.
  Data publikacji: 10-12-2020 14:38
 • Boisko przy POSiRze oficjalnie otwarte

  Brak opisu obrazka
  Niedawno zakończona inwestycja pn. Boisko wielofunkcyjne przy Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji doczekała się oficjalnego, chociaż bardziej symbolicznego otwarcia ze względu na zimową aurę. 10 grudnia na tym nowym obiekcie sportowym i rekreacyjnym w naszym mieście Prezydent Miasta Wojciech Bakun oraz Dyrektor POSiRu Greta Ostrowska spotkali się z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 16 "Mickiewicza" Moniką Skut oraz pozostałymi członkami Zarządu.
  Data publikacji: 10-12-2020 14:07
 • Nabór uzupełniający do projektu ,,Ekologiczny Przemyśl"

  Brak opisu obrazka
  Dostępnych 8 kotłów na ekogroszek w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)”
  Data publikacji: 09-12-2020 12:03
 • Nowe mieszkania w Przemyślu. Inwestycja powstanie w ramach rządowego projektu „Mieszkanie dla Rozwoju” [WIDEO]

  Brak opisu obrazka
  Dziś (24 bm.) w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa, podczas której Minister Michał Cieślak, Wiceprezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Michał Sroka oraz Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun podpisali porozumienie określające ramy współpracy Krajowego Zasobu Nieruchomości i Gminy Miejskiej Przemyśl w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie nadsańskiego miasta.  
  Data publikacji: 24-11-2020 15:15
 • Zakończono inwestycję w ramach BO 2020 na Osiedlu ,,Kmiecie"

  Brak opisu obrazka
  Zakończono inwestycję w ramach BO 2020 na Osiedlu ,,Kmiecie"
  Data publikacji: 27-11-2020 12:43
 • Spotkanie w sprawie realizacji projektu ,,Elektrociepłownia" w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Spotkanie w sprawie realizacji projektu ,,Elektrociepłownia" w Przemyślu
  Data publikacji: 18-11-2020 13:50
 • Umowa z Wykonawcą w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)” została podpisana

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że 5 listopada br. została podpisana umowa z Wykonawcą w zakresie dostawy i montażu 7 szt. kotłów na ekogroszek w ramach projektu pn.: „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła (kotły na ekogroszek)”. Do realizacji zadania została wybrana firma: HYDRO-MET Sp. z o.o., Futoma 750D, 36-030 Błażowa.
  Data publikacji: 06-11-2020 12:45
Wersja XML