Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje

 • Testujemy kolejny autobus elektryczny

  Testowany w Przemyślu autobus MAN na terenie zajezdni MZK
  Po testowanym kilka miesięcy temu elektrycznym Solarisie, przyszedł czas na sprawdzenie innej marki autobusów, które mogłyby w niedalekiej przyszłości obsługiwać pasażerów w Przemyślu. Tym razem był był to autobus Marki MAN Lions City. Co ciekawe ze stolicy do naszego miasta przejechał na jednym ładowaniu. 
  Data publikacji: 13-01-2022 13:53
 • Remonty w ramach programu integracji społecznej

  Brak opisu obrazka
  Program Integracji Społecznej i Obywatelskiej Romów to nie tylko szeroko rozumiana edukacja, ale także konkretne działania mające na celu poprawę warunków mieszkaniowych tej mniejszości etnicznej. Od sierpnia do grudnia 2021 r., Gmina Miejska Przemyśl w ramach Programu realizowała prace remontowe obejmujące: 
  Data publikacji: 04-01-2022 14:38
 • NOWE WNIOSKI O WYDANIE DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY I USTALENIU LOKALIZACJI INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO

  Data publikacji: 04-01-2022 12:33
 • Koniec roku i koniec prac przy dwóch drogach

  ulica Mickiewicza
  Wraz z końcem 2021 roku kończą się prace na dwóch drogach ważnych dla komunikacji w naszym mieście - ulicy A. Mickiewicza, jednej z głównych traktów miejskich oraz ul. Kruhelskiej, chociaż położonej na uboczu, ale będącej lubianym skrótem w kierunku Zielonki i Zniesienia, która od dawna wymagała poprawy nawierzchni. 29 grudnia br. dokonano odbiorów obydwóch ulic, z udziałem Prezydenta Miasta Wojciecha Bakuna, Zastępcy Prezydenta Bogusława Świeżego, Wiceprzewodniczącego RM Roberta Bala, przedstawicieli ZDM-u i wykonawców.
  Data publikacji: 29-12-2021 14:48
 • Zakończyła się przebudowa ulicy Poniatowskiego

  Brak opisu obrazka
  Zakończyła się przebudowa ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego.
  Data publikacji: 22-12-2021 13:06
 • Ulica Bielskiego oficjalnie oddana po modernizacji

  Brak opisu obrazka
  Kierowcy już od kilku dni cieszą się nową nawierzchnią ulicy Bielskiego, która dzisiaj (17 listopada) oficjalnie została oddana do użytku. W tym dniu Prezydent Wojciech Bakun. Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Jacek Cielecki i Maciej Łukaszek Dyrektor Techniczny Oddziału Rzeszów Strabag Sp. z o. o wzięli udział w komisji odbioru końcowego.
  Data publikacji: 17-11-2021 15:05
 • Raport z akcji informacyjnej - obwodnica Przemyśla

  Mapa z wariantami przebiegu obwodnicy
  MPRB Sp. z o.o., działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, informuje, że zakończona została Akcja Informacyjna dla społeczeństwa przeprowadzona w ramach opracowywanej dokumentacji projektowej pn. „Wykonanie Studium Korytarzowego (SK), Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami Koncepcji Programowej (STEŚ-R) oraz Materiałów do wniosku o wydanie Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DUŚ) dla inwestycji pn. „Budowa obwodnicy Przemyśla w ciągu drogi krajowej DK28/77” – Etap I Studium Korytarzowe.
  Data publikacji: 15-11-2021 14:38
 • Prezydent Miasta gościem programu ,,Konkrety i opinie"

  Brak opisu obrazka
  Inwestycje samorządowe były przewodnim tematem programu ,,Konkrety i opinie" na antenie TVP 3
  Data publikacji: 09-11-2021 12:19
 • Rozmawiamy o rowerze miejskim

  spotkanie z przedstawicielami firmy Blinkee
  Sezon rowerowy dla większości mieszkańców Przemyśla już się skończył, jednak władze miasta poszukują rozwiązań, które mogłyby ułatwić miłośnikom dwóch kółek poruszanie się po naszym mieście, zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Wstępną ofertę powstania roweru miejskiego przedstawili na spotkaniu z Zastępcą Prezydenta Bogusławem Świeżym, przedstawiciele działającej już w Przemyślu firmy Blinkee.
  Data publikacji: 08-11-2021 15:12
 • Nowa wiata w pobliżu Wodnego Placu Zabaw

  Drewniana wiata na tle wzgórz i wodnego placu zabaw
  Zakończyły się prace przy kolejnej inwestycji realizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. W sąsiedztwie Wodnego Placu Zabaw oraz Stadionu MKS Polonia zbudowana została ośmiokątna wiata  drewniana o pow. 26m2 i wys. 4m, kryta gontem bitumicznym, posadowiona na podłożu z kostki brukowej i wyposażona w ławki ze stołem i koszem na śmieci.
  Data publikacji: 08-11-2021 07:53
Wersja XML