Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Udział drużyn z Przemyśla w finale wojewódzkim IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Udział drużyn z Przemyśla w finale wojewódzkim IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

 

W finale brały udział  zespoły:

  1. „Stokrotki” SP 5 -  II miejsce w kategorii dziewcząt starszych
  2. SP 11 -  VI miejsce w kategorii chłopców młodszych
  3. Gimnazjum Nr 3   - VI miejsce w kategorii chłopców starszych

 

Eliminacje gminne odbyły się 4 września 2013 na boisku „ORLIK” przy ul. Dworskiego w Przemyślu gdzie startowało 8 zespołów. W nich to podopieczne Andrzeja Fedejko zajęły I miejsce w swojej kategorii. W dniach od 10.09  do 27.09 br. odbyły się kolejne eliminacje wojewódzkie w których to zespół „Stokrotek” SP 5 zanotował tylko jeden remis odnosząc same zwycięstwa.

Pierwszy mecz finału woj. zespół „Stokrotek” SP 5 rozegrał z SP 8 Jasło wygrywając 1 : 0. W następnym spotkali się z Z.S. Wólka Niedźwiecka wygrywając 2:1. W meczu o I miejsce „Stokrotki” walczyły z bardzo silnym zespołem TROPS Kamień – trzykrotnym finalistą Turnieju „Orlika” o puchar Premiera Donalda Tuska oraz Mistrzem Kraju. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nikola Mielnikiewicz  z zespołu „Stokrotek” została uznana najlepszą bramkarką tego turnieju. „Stokrotki” SP 5 występowały w składzie: kapitan zespołu- Gabriela Durlej, bramkarka – Nikola Mielnikiewicz, zawodniczki – Roksana Ficak, Karolina Wilanowska, Sabina Sochacka, Weronika Sanocka, Katarzyna Nazarowicz, Wiktoria Milanowska.

Uczestnicy turnieju wraz z opiekunami  składają bardzo serdeczne podziękowanie dla Pana Prezydenta  Miasta Przemyśla,  Roberta Chomy za pomoc w organizacji wyjazdu do Kolbuszowej na finały wojewódzkie.

Źródło:

Andrzej Fedejko

www.turniejorlika.pl

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML