Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Edukacja i sport

 • Mecz pokazowy ORLEN Upstream SRS Przemyśl (mężczyzni) - Eurobud JKS Jarosław (kobiety)

  Brak opisu obrazka
  4. drużyna PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet i 5. zespół Ligi Centralnej mężczyzn zmierzyły się w Przemyślu w pokazowym meczu promującym piłkę ręczną, którego wyłącznym patronem była spółka ORLEN Upstream. Hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji była w środowe (25.05.) popołudnie areną niecodziennego starcia. Zawodniczki i zawodnicy Eurobud JKS Jarosław oraz ORLEN Upstream SRS Przemyśl stworzyli prawdziwe, sportowe show! Podopieczne Reidara Møistada (z niewielką pomocą panów) zasłużenie zremisowały 33:33.
  Data publikacji: 27-05-2022 12:42
 • Wizyta dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W czwartek, 26 maja gościliśmy w murach Urzędu Miejskiego dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Modrzejewskiej w Przemyślu  Dzieci z klas 1-3, w związku z trwającymi w szkoła podstawowych egzaminami ósmoklasistów, wybrały się w odwiedziny do włodarzy naszego miasta. Dzieci spotkały się z Prezydentem Wojciechem Bakunem a także jego zastępcą Bogusławem Świeżym.  Dla najmłodszych była to okazja do poznania jak wygląda codzienna praca 
  Data publikacji: 27-05-2022 10:41
 • Przemyski Maraton Pływacki z okazji Dnia Dziecka

  Brak opisu obrazka
  Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków pływania do wzięcia udziału w Przemyski Maraton Pływacki z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 04 czerwca 2022r. od godz. 10:00 – 18:00 na Krytej Pływalni w Przemyślu. Celem zawodów jest promowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu, a w szczególności pływania. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. Zapraszamy do wspólnego świętowania! Uczestnikami zawodów mogą być wszyscy chętni bez względu na wiek, płeć oraz miejsce zamieszkania. Regulamin i zapisy: https://z-sercem.com/  
  Data publikacji: 27-05-2022 08:31
 • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

  Brak opisu obrazka
  W dniu 22.05.2022r. w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików.W zawodach uczestniczyło po 12 najlepszych młodziczek i młodzików z województwa podkarpackiego i małopolskiego (łącznie 48 zawodników). MLKS Nurt Przemyśl reprezentowali: Aleksandra Makar oraz Gracjan Dębski.
  Data publikacji: 24-05-2022 12:44
 •         MISTRZOSTWA  PODKARPACIA MŁODZIKÓW ORAZ II MITYNG POZLA 8 MEDALI MŁODZIKÓW UKS TEMPO 5

  Brak opisu obrazka
    W dniu  21 maja stadion  lekkoatletyczny w Przemyślu gościł ponad 260 zawodników, którzy rozegrali pierwsze na Podkarpaciu zawody o randze mistrzostw województwa. O medale walczyli przedstawiciele 17 klubów w kategorii młodzików roczniki 2007 i młodsi.
  Data publikacji: 24-05-2022 08:52
 • Stypendia Prezydenta Miasta Przemyśla - nowe kryteria przyznawania stypendium

  Brak opisu obrazka
  Najzdolniejsi uczniowie przemyskich szkół mają możliwość ubiegania się o finansowe nagrody za swoje osiągnięcia, czyli Stypendia Prezydenta Miasta. W ten sposób samorząd nagradza młodych przemyślan za wybitne wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia                     w różnego rodzaju konkursach, turniejach  i olimpiadach.
  Data publikacji: 24-05-2022 08:24
 • Dzień wyszywanki

  Brak opisu obrazka
  Wyszywanka to tradycyjna koszula ukraińska, bogato zdobiona haftami. Co roku społeczność ukraińska mieszkająca w Przemyślu świętuje Międzynarodowy Dzień wyszywanki w każdy trzeci czwartek maja - w tym roku obchodzono go 19 maja. Program związany z tym świętem przygotowali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyślu. Młodzież spotkała się w tym roku z zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami w przemyskim Rynku.
  Data publikacji: 20-05-2022 15:04
 • Reprezentacja Województwa Podkarpackiego, Regionalnego Oddziału Olimpiad Specjalnych z wizytą u Prezydenta

  Brak opisu obrazka
  W czwartek, 19 maja gościliśmy w murach Urzędu Miejskiego, Reprezentację Województa Podkarpackiego, Regionalnego Oddziału Olimpiad Specjalnych, złożoną w dużej mierzez z zawodników i zawodniczek przemyskiego UKS Gladiator. 
  Data publikacji: 19-05-2022 11:19
 • Ta ostatnia sobota..., czyli z Nielbą na pożegnanie sezonu!

  Plakat zapowiedź meczu z Nielbą Wągrowiec, ze zdjęciem Pawła Stołowskiego
  MKS Nielba Wągrowiec będzie ostatnim przeciwnikiem naszych Gladiatorów w debiutanckim sezonie Ligi Centralnej. W sobotę, 21 maja br., na parkiecie hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, nasz zespół będzie chciał dobrze pożegnać się ze swoimi wspaniałymi  Kibicami.
  Data publikacji: 19-05-2022 11:12
 • Fundacja Santander Bank Polska S.A. im Ignacego Jana Paderewskiego ze wsparciem dla uchodźców

  Brak opisu obrazka
  Fundacja Santander Bank Polska S.A. im Ignacego Jana Paderewskiego realizując swoje cele statuowe dotyczące ochrony zdrowia i pomocy społecznej, zdecydowała się wesprzeć Urząd Miejski w Przemyślu, w organizacji pomocy dla uchodźców z Ukrainy. 
  Data publikacji: 19-05-2022 10:21
Wersja XML