Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Edukacja i sport

 • REWELACYJNY  WYSTĘP  LEKKOATLETÓW  UKS TEMPO 5

  Brak opisu obrazka
                 Stadion  w  Bielsku  Białej w dniach 15-17 lipca  gościł  ponad  900  juniorów  młodszych z 220 klubów ,  którzy  w  ramach  Ogólnopolskiej  Olimpiady  Młodzieży  rozgrywali  swoje  Mistrzostwa  Polski /roczniki 2005-06/. Do każdej    konkurencji   kwalifikowało  się  po 24  najlepszych zawodników  z  rankingu  krajowego. Jedną  z  najliczniej reprezentowanych   była  ekipa  przemyskiego  Tempa 5 , przystępująca  do  rywalizacji  w  dwunasto- osobowym składzie. I  był  to  najlepszy  występ  przemyskiej  młodzieży  w 20 letniej  historii klubu . Cztery  medale/1 złoty , 2 srebrne , 1 brązowy/ i kilka  miejsc tuż za podium pozwoliło  na  zajęcie bardzo wysokiej 8 lokaty w nieoficjalnej  klasyfikacji punktowej/55pkt/ oraz  9 miejsca  w klasyfikacji medalowej.                                                               
  Data publikacji: 22-07-2022 13:39
 • „Program Wsparcia Edukacji” i program „Inwestycje w oświacie”

  Brak opisu obrazka
  Założenia „Programu Wsparcia Edukacji” oraz programu „Inwestycje w oświacie” to główny temat konferencji prasowej Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka. Nabór wniosków w ramach pierwszego przedsięwzięcia potrwa do 31 lipca. Środki mogą zostać przeznaczone na tworzenie interaktywnych pomocy dydaktycznych, organizowanie zajęć pozalekcyjnych, imprez sportowo-rekreacyjnych, konkursów, wystaw i konferencji. Z kolei 25 lipca ruszy nabór wniosków na wsparcie inwestycji realizowanych przez szkoły niesamorządowe. Na ten cel przeznaczymy 160 mln zł.
  Data publikacji: 21-07-2022 08:36
 • Wyniki czerwcowej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

  statuetki nagrody RSP
  W 4. edycji rywalizacji o miano najbardziej rowerowego miasta w Polsce nie miała sobie równych Biała Podlaska, do której na rok trafi Puchar RSP.  Miasto Bydgoszcz, organizator imprezy, dziękuje za wspólną zabawę ponad 48 tys. rowerzystek i rowerzystów. W sumie pokonaliśmy 8,4 mln kilometrów.  Nasze miasto może nie walczyło o czołowe lokaty, ale przemyślanie biorący udział w zabawie przejechali sporą liczbę kilometrów, bo aż 18 871, co tylko świadczy o tym jak zacięta była to rywalizacja. Zajęliśmy 45 miejsce.  
  Data publikacji: 18-07-2022 14:40
 • Lekkoatletki UKS „TEMPO 5” w Reprezentacji Polski

  Brak opisu obrazka
      W dniach  4-7 lipca  w  Jerozolimie  rozegrane  zostały  Mistrzostwa  Europy  Juniorów  Młodszych /roczniki 2005-06/  w Lekkiej  Atletyce. Do  reprezentacji  kraju  zostały  powołane  dwie  zawodniczki  UKS Tempo 5. Anna  Kicińska  reprezentowała  biało – czerwone  barwy  w  dysku  oraz  kuli a Julia  Szczepanik w biegu  na 400m przez plotki.  
  Data publikacji: 13-07-2022 08:58
 • Zawodnicy Przemyskiego Gladiatora z szansą wyjazdu na imprezę rangi międzynarodowej !

  Brak opisu obrazka
  Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych to ważne i zarazem wyjątkowe wydarzenie sportowe w kalendarzu zawodów dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zawody odbywają się raz na 4 lata i są jednocześnie kwalifikacjami na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, a te odbywają się w różnych zakątkach świata (najbliższe; w 2023 roku odbędą się w Berlinie).
  Data publikacji: 12-07-2022 10:41
 • Pierwsze czepkowanie absolwentów pielęgniarstwa w PWSW w Przemyślu [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  W czwartek, 7 lipca w auli Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyła się Ceremonia wręczenie Dyplomów Licencjata Pielęgniarstwa połączona z symbolicznym nadaniem Czepka Pielęgniarskiego.
  Data publikacji: 08-07-2022 09:20
 • Akademia Programowania Informatycznego w PWSW w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu trwają zajęcia w ramach Akademii Programowania Informatycznego. API to kolejna informatyczna propozycja dla młodzieży, przygotowana przez PWSW. Dzięki współpracy z Samorządem Miasta Przemyśla, w ramach projektu „Razem zmieniamy Przemyśl” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, uczelnia pomaga przygotować się młodzieży na przyszłość w branży IT. 
  Data publikacji: 07-07-2022 13:55
 • Bezpłatne zajęcia pokazowe z programowania dla uczestników letniego wypoczynku. Można jeszcze umawiać terminy

  Giganci Programowania – szkoła programowania w Przemyślu, dla organizatorów półkolonii, kolonii, szkół, obozów, ośrodków wychowawczych przygotowała specjalną ofertę zajęć kreatywno – edukacyjnych na okres trwających już wakacji.
  Data publikacji: 08-07-2022 09:44
 • Nagraj film o swojej kolarskiej pasji i wygraj nagrody TdP

  zdjęcie peletonu kolarskiego na tle drewnianego domu i napis: KONKURS
moje kolarstwo
Nagraj krótki filmik, w którym
powiesz czym dla Ciebie
jest kolarstwo i wygraj
atrakcyjne nagrody!
LANGTEAM
  W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największej imprezy sportowej w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, uruchamia specjalny konkurs i kampanię promocyjną pt. „Moje kolarstwo”. Kampania ma na celu zachęcenie jak największej rzeszy Polaków do jazdy na rowerze, szczególnie szosowym, a tym samym promocję zdrowego trybu życia w towarzystwie emocji, jakie daje jazda na popularna „kolarka”.
  Data publikacji: 19-07-2022 12:01
 • Zawodowcy w mundurach

  Brak opisu obrazka
  Projekt: "Razem zmieniamy Przemyśl"
  Data publikacji: 27-06-2022 13:37
Wersja XML