Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Odkryliśmy EDEN w Żyrardowie

 

Odkryliśmy EDEN w Żyrardowie

W dniach 21-23 maja br. w Żyrardowie odbyły się warsztaty dla laureatów i wyróżnionych we wszystkich edycjach konkursu Komisji Europejskiej na Najlepsze Europejskie Destynacje EDEN. Organizatorem spotkania była Polska Organizacja Turystyczna, koordynator konkursu w Polsce oraz Urząd Miasta Żyrardowa, zwycięzca konkursu w 2011 roku.

Szkolenie miało charakter zajęć teoretyczno-warsztatowych. Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w szkoleniu „Jak zaistnieć na facebooku?” oraz odbyła się prezentacja e-booka –  multimedialny opisu dotychczasowych laureatów konkursu, przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Drugiego dnia szkolenie przeprowadziła firma Best Palace – Europejski Instytut Marketingu Miejsc. Część teoretyczną poświęcono na omówienie takich zagadnień jak: marketing terytorialny, nowe trendy w komunikacji marketingowej oraz marce terytorialnej. Cześć warsztatowa dotyczyła współpracy w ramach sieci, programowaniu wspólnych przedsięwzięć promocyjnych oraz kreowaniu synergicznemu marki dla całej sieci EDEN.

Spotkanie w Żyrardowie uświetniła obecność Pani Fraces Taylor – koordynatorki rozwoju sieci EDEN w Irlandii, najszybciej rozwijającej się i najlepiej funkcjonującej sieci w Europie.  Fraces Taylor na przykładzie Irlandii omówiła wspólne działania podejmowane na rzecz promocji sieci.

Dzięki aktywnej współpracy udało się zaplanować wspólne działania na przyszłość o których na bieżąco będziemy informować na stronach www.edenpolska.pl

Zarówno gościowi zagranicznemu jak i wszystkim uczestnikom warsztatów klimat Żyrardowa na długo zostanie w pamięci.

PDFNULL

PDFNULL

PDFNULL

DOTNULL

Wersja XML