Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • Weekend w mieście !

  Brak opisu obrazka
  Zaczynamy kolejny weekend w Przemyślu i zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej oferty muzycznej, którą oferuje Przemyska Scena Letnia. A co nas czeka w piątek, sobotę i niedzielę w Przemyślu ? Zobaczcie sami.
  Data publikacji: 12-08-2022 15:32
 • Przemyska Scena Letnia - Małgorzata & Witold Stankiewicz

  Brak opisu obrazka
  Urząd Miejski w Przemyślu oraz Przemyski Klub MELONIK zapraszają na kolejny koncert w ramach Przemyskiej Sceny Letniej! Już dzisiaj o godz. 19.00 w Rynku Starego Miasta zagrają dla Państwa - Małgorzata Stankiewicz (śpiew i gitara) i Witold Stankiewicz (kij deszczowy) w projekcie ,,Od Przemyśla do Bałtyku".
  Data publikacji: 11-08-2022 11:16
 • Stypendium twórcze - zapraszamy do składania wniosków!

  Brak opisu obrazka
  Podobnie jak w latach ubiegłych do 15 września br. można składać wnioski o stypendium twórcze. O stypendium mogą ubiegać się osoby fizyczne zajmujące się twórczością artystyczną na terenie miasta Przemyśla w dziedzinie literatury, sztuk plastycznych, muzyki i tańca oraz teatru i filmu.
  Data publikacji: 11-08-2022 08:39
 • Narodowe Czytanie w Centrum Kulturalnym – zostań lektorem, stwórz Mem!

  Plakat Narodowego Czytania w Centrum Kulturalnym, treść powtórzona w komunikacie. Na tle stosy książek i chłopiec trzymający książkę z napisem "Adam Mickiewicz Ballady i Romanse"
  3 września odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, a tegoroczną lekturą są „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Z tej okazji Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do wspólnego czytania oraz do udziału w konkursie na "Mem romantyczny”.
  Data publikacji: 09-08-2022 09:22
 • Koncert w wykonaniu Orkiestry Narodowej Filharmonii Lwowskiej

  Brak opisu obrazka
  Instytut Promocji Kultury Polskiej oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK serdecznie zapraszają na koncert w wykonaniu Orkiestry Narodowej Filharmonii Lwowskiej, baryton – Viktor Yankovskyi, dyrygent – Sebastian Perłowski. 12 sierpnia, godzina 19.00, sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego, wstęp wolny.
  Data publikacji: 08-08-2022 11:12
 • Przemyska Biblioteka przyjazna dzieciom

  Dyplom Biblioteka Przyjazna Dzieciom
  Przemyska Biblioteka Publiczna otrzymała tytuł „Biblioteki Przyjaznej Dzieciom". Biblioteka została wyróżniona przez czytelników w pierwszej edycji akcji Przystanku Rodzinka i otrzymała tytuł Biblioteki Przyjaznej Dzieciom za promowanie idei czytelnictwa wśród najmłodszych, młodszych i starszych czytelników w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.
  Data publikacji: 04-08-2022 15:17
 • Oferta kulturalna dla Polaków i Ukraińców

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego przygotowało ofertę kulturalno-edukacyjną skierowaną do społeczności zarówno polskiej jak i ukraińskiej przebywającej w naszym mieście i województwie podkarpackim. „Łączy nas kultura” to projekt skierowany do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
  Data publikacji: 01-08-2022 12:05
 • C K w Przemyślu zaprasza poetów z województwa podkarpackiego do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów.

  Brak opisu obrazka
  Centrum Kulturalne w Przemyślu czeka do 30 sierpnia  na wiersze nadsyłane na 28. Doroczne Spotkanie Poetów. Zaproszenie skierowane jest zarówno stałych bywalców, którzy piszą już od dawna i mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami literackimi, jak i tych, którzy chcą zadebiutować na szerszym forum.
  Data publikacji: 03-08-2022 14:07
 • Festiwal "Łączy nas historia"

  Brak opisu obrazka
  Znamy już program nowego, mamy nadzieję, że cyklicznego wydarzenia w kalendarzu kulturalnym Przemyśla, Festiwalu "Łączy nas Historia". Tegoroczna edycja został zaplanowana na ostatni weekend sierpnia, czyli trzy dni, 26, 27 i 28. 
  Data publikacji: 04-08-2022 13:26
 • Przemyskie Kino Plenerowe na Starówce

  Brak opisu obrazka
  5, 12, 19 sierpnia to trzy kolejne wakacyjne piątki, które można spędzić oglądając filmy w plenerze, a dokładniej na przemyskim Rynku! Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" zaprasza w każdy z tych dni o godzinie 20.30. Na początek zobaczymy film "W chmurach" w reżyserii Jasona Reitmana.
  Data publikacji: 03-08-2022 14:20
Wersja XML