Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • Niezapomniane melodie na Przemyskiej Scenie Letniej

  Plakat koncertu z gitarą jako tłem. Treść powtórzona w komunikacie
  Czwartkowa edycja (18 sierpnia) Przemyskiej Sceny Letniej to "Niezapomniane melodie" Jerzego Markowicza (wokal, gitara). Zapraszamy jak zawsze o 19.30. Mecenasem koncertu jest Mariusz Franków "Eurobus”. 
  Data publikacji: 18-08-2022 13:48
 • „O północy w Paryżu” w Przemyślu

  Kadr z filmu "O północy w Paryżu"
  PCKiN "Zamek" zaprasza na kolejny seans w ramach kina plenerowego. W piątek 19 sierpnia o godz. 20.30 zobaczymy film w reżyserii Woody Allena pt. „O północy w Paryżu”.
  Data publikacji: 18-08-2022 09:31
 • „Wielkie przeboje wielkiego ekranu’ w Krasiczynie

  plakat wydarzenia - grafika zawierająca treść zaproszenia z komunikatu z elementami filmowymi, m.in. klapsem filmowym
  Fundacja Pro Arte et Historia serdecznie zaprasza do Zamku w Krasiczynie na koncert pt. „Wielkie przeboje wielkiego ekranu’ z serii ‘Polska muzyka filmowa i nie tylko", w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
  Data publikacji: 18-08-2022 13:54
 • Festiwal "Łączy nas historia"

  Brak opisu obrazka
  Znamy już program nowego, mamy nadzieję, że cyklicznego wydarzenia w kalendarzu kulturalnym Przemyśla, Festiwalu "Łączy nas Historia". Tegoroczna edycja został zaplanowana na ostatni weekend sierpnia, czyli trzy dni, 26, 27 i 28. 
  Data publikacji: 04-08-2022 13:26
 • Stypendium twórcze - zapraszamy do składania wniosków!

  Brak opisu obrazka
  Podobnie jak w latach ubiegłych do 15 września br. można składać wnioski o stypendium twórcze. O stypendium mogą ubiegać się osoby fizyczne zajmujące się twórczością artystyczną na terenie miasta Przemyśla w dziedzinie literatury, sztuk plastycznych, muzyki i tańca oraz teatru i filmu.
  Data publikacji: 11-08-2022 08:39
 • Narodowe Czytanie w Centrum Kulturalnym – zostań lektorem, stwórz Mem!

  Plakat Narodowego Czytania w Centrum Kulturalnym, treść powtórzona w komunikacie. Na tle stosy książek i chłopiec trzymający książkę z napisem "Adam Mickiewicz Ballady i Romanse"
  3 września odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, a tegoroczną lekturą są „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Z tej okazji Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do wspólnego czytania oraz do udziału w konkursie na "Mem romantyczny”.
  Data publikacji: 09-08-2022 09:22
 • Harcerze na Przemyskiej Scenie Letniej

  Brak opisu obrazka
  W środę 17 sierpnia ze sceny ustawionej w przemyskim Rynku usłyszymy Zespół XIV Przemyskiej Harcerskiej Drużyny Wodnej im. hm. Edwarda Heila przy akompaniamencie gitar i ukulele. Koncert jest zatytułowany "Słowa wiatrem i falą pisane", a będą to oczywiście szanty i piosenki żeglarskie. Zapraszamy o 19.00. 
  Data publikacji: 17-08-2022 15:00
 • Przemyska Biblioteka przyjazna dzieciom

  Dyplom Biblioteka Przyjazna Dzieciom
  Przemyska Biblioteka Publiczna otrzymała tytuł „Biblioteki Przyjaznej Dzieciom". Biblioteka została wyróżniona przez czytelników w pierwszej edycji akcji Przystanku Rodzinka i otrzymała tytuł Biblioteki Przyjaznej Dzieciom za promowanie idei czytelnictwa wśród najmłodszych, młodszych i starszych czytelników w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.
  Data publikacji: 04-08-2022 15:17
 • Oferta kulturalna dla Polaków i Ukraińców

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego przygotowało ofertę kulturalno-edukacyjną skierowaną do społeczności zarówno polskiej jak i ukraińskiej przebywającej w naszym mieście i województwie podkarpackim. „Łączy nas kultura” to projekt skierowany do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
  Data publikacji: 01-08-2022 12:05
 • C K w Przemyślu zaprasza poetów z województwa podkarpackiego do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów.

  Brak opisu obrazka
  Centrum Kulturalne w Przemyślu czeka do 30 sierpnia  na wiersze nadsyłane na 28. Doroczne Spotkanie Poetów. Zaproszenie skierowane jest zarówno stałych bywalców, którzy piszą już od dawna i mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami literackimi, jak i tych, którzy chcą zadebiutować na szerszym forum.
  Data publikacji: 03-08-2022 14:07
Wersja XML