Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • Recital Justyny Szafran - „Nie ma. Osiecka/Satanowski

  Plakat wydarzenia,, utrzymany w ciemnych barwach, ze zdjęciem Justyny Szafran.
  21 stycznia 2022 r. godz. 18.00 – „Nie ma. Osiecka/Satanowski” – recital Justyny Szafran. Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND”, ul. Serbańska 13, online na  kupbilecikl.pl oraz na godzinę przed recitalem na Zamku Kazimierzowskim.
  Data publikacji: 17-01-2022 12:56
 • Koncert Noworoczny - Tre Voci "Wśród gwiazd" [relacja]

  Tre Voci z zespołem na scenie
  Pierwszy w nowym, artystycznym roku koncert (14 stycznia) w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zrealizowany został z dużym rozmachem i poczuciem smaku. W programie – jak przystało na początek karnawału – znalazły się największe przeboje muzyki filmowej, musicalowej i pop operowej. Znakomite wykonanie tych utworów zapewnili wspaniali artyści: Woytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, czyli TRE VOCI - Tenorzy Nowej Generacji. Od 2015 roku z powodzeniem wprowadzają pop-operę (classical crossover) na polską scenę muzyczną.
  Data publikacji: 17-01-2022 14:15
 • „Kryształowa Królowa Śniegu”

  banerek promujący spektakl ze zdjęciem Królowej Śniegu ze spektaklu i napisem Kryształowa Królowa Śniegu - muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena
  „Kryształowa Królowa Śniegu” to muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena, którą będziemy mogli zobaczyć w Zamku Kazimierzowskim 23 stycznia 2022 r. godz. 16.00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia wkrótce w sklepie muzycznym „MUSICLAND”, ul. Serbańska 13, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.
  Data publikacji: 10-01-2022 08:33
 • Nowa wystawa historyczna w Muzeum - Węgry a „Cud nad Wisłą”

  Czarno-białe zdjęcie grupy żołnierzy z karabinem maszynowym
  Już od 5 lutego (otwarcie o godz. 10.00) 2022 roku w budynku głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej zwiedzać będzie można nową wystawę historyczną pod tytułem Węgry a „Cud nad Wisłą” – węgierska pomoc w wojnie polsko-bolszewickiej.
  Data publikacji: 17-01-2022 14:23
 • Spotkanie z Eugeniuszem Molskim

  Zaproszenie na wystawę - kolaż prac autora i tekst: EUGENIUSZ MOLSKI
MALARSTWO
14.12 2021 - 28.02 2022
spotkanie z autorem
22.01 20 22 o godz. 16 00
Galeria 12" ul. Konarskiego 9
  Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na wystawę malarstwa i ceramiki Eugeniusza Molskiego oraz spotkanie z artystą zatytułowane "Świat Eugeniusza M". Spotkanie z autorem odbędzie się 22 stycznia2022 r. o godzinie 16:00 w Galerii 12, ul. Konarskiego 9.
  Data publikacji: 10-01-2022 09:08
 • „PRÓCZ CIEBIE NIC” - GALA SYLWESTROWA na Zamku Kazimierzowskim

  Krzysztof Kiljański z muzycznym towarzyszeniem kompozytora Witolda Cisło.
  Artystyczne wydarzenie kończące rok 2021 w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, wystrzeliwując o północy w niebo fajerwerki żegnają stary rok i witają nowy. Na Zamku Kazimierzowskim było tak samo czyli światowo, na dodatek z artystycznymi elementami. Różnica polegała tylko na tym, że zamiast fajerwerków były zimne ognie. Odpowiadając na oczekiwania przemyskich melomanów, którzy w tę noc zamiast tańczyć woleliby obcować ze sztuką w bardziej tradycyjny sposób, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK przygotowało właśnie tę ofertę.  
  Data publikacji: 03-01-2022 14:18
 • Kolejny „mocny akord’ na początek artystycznego roku w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK .

  Sceny z baletu "Dziadek do orzechów"
  9 stycznia 2022 r. - DZIADEK DO ORZECHÓW - balet do muzyki Piotra Czajkowskiego.  Spektakl taneczno–baletowy z elementami magii i interakcji z publicznością, w którym wystąpiła grupa taneczna oraz znakomici soliści. Przepiękna muzyka Piotra Czajkowskiego, barwne stroje, romantyczny balet, bogata scenografia i elementy akrobatyki dopełniły całości. DZIADEK DO ORZECHÓW w wykonaniu artystów baletu czołowych teatrów w Polsce był prawdziwym, dużym wydarzeniem. 
  Data publikacji: 17-01-2022 12:11
 • „Zapraszamy do NIE-BA” – koncert Roberta Lubery z zespołem, gościnnie wystąpił Wojtek Cugowski

  Zespół NIE-BO na scenie Zamku Kazimierzowskiego
  Tuż przed Sylwestrową Galą, 30 grudnia, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaoferowało mieszkańcom naszego miasta – tak na dobre, mocne zakończenie roku – koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu dobrze znanego w Przemyślu Roberta Lubery z zespołem. Gościnnie w tym wydarzeniu udział wziął Wojtek Cugowski, który wprowadził do tego koncertu te najmocniejsze, ale bardzo pozytywnie odebrane przez widownię akcenty.  
  Data publikacji: 03-01-2022 13:45
 • Odszedł Lesław Lic - symbol polskiej muzyki jazzowej i przemyślanin

  Brak opisu obrazka
  27 grudnia dotarła do środowiska muzyków jazzowych bardzo smutna wiadomość, zmarł człowiek - legenda polskiego jazzu, Lesław Lic. Nie wszyscy wiedzą, że był z urodzenia przemyślaninem, który w naszym mieście stawiał swoje muzyczne kroki. 
  Data publikacji: 30-12-2021 14:15
 • „Zapraszamy do NIE-BA”

  plakat zapowiadający koncert w ciemnej tonacji, ze zdjęciami artystów z koncertu. Tekst powtórzony w treści informacji
  30 grudnia czas na kolejny koncert świąteczno-noworoczny organizowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek". O godzinie 19.00 w przemyskim Zamku Kazimierzowskim odbędzie się  koncert Roberta Lubery z zespołem, gościnnie wystąpi Wojtek Cugowski. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND”, ul. Serbańska 13, online na kupbilecik.pl oraz na godzinę przed koncertem na Zamku  Kazimierzowskim.
  Data publikacji: 13-12-2021 10:06
Wersja XML