Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • „45” - Spektakl Polskiego Teatru Tańca

  Brak opisu obrazka
  Ideą „45” jest wyjście poza tradycyjną formę korelacji choreografa i kompozytora. Podróż pojawia się jako temat spektaklu – podróż jako znak teatru, jego poszukiwanie, jako kompozycja choreograficzna oraz interaktywne zaproszenie dla widza w przestrzeni site specific
  Data publikacji: 21-01-2020 12:44
 • „Bluesowego Nowego Roku”! – zaproszenie na koncert

  Brak opisu obrazka
  W koncercie gościnnie udział weźmie przemyski zespół „Simple Music Team” i będzie to zwiastun zbliżającego się dużego koncertu z okazji skromnego, ale jakże bogatego jubileuszu 5-lecia istnienia zespołu.
  Data publikacji: 03-01-2020 14:20
 • Lista męskich życzeń - komedia dla dorosłych - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!
  Data publikacji: 22-01-2020 15:18
 • Tre Voci - tenorzy nowej generacji na Zamku Kazimierzowskim - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Tre Voci tworzą tenorzy: Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Są to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: „Nessun Dorma”, „Granada”, „You Raise Me Up”, „Tango Roxanne”, „Halleluyah”, „Show Must Go On”, „Mambo Italiano” i wiele innych.  
  Data publikacji: 20-01-2020 09:34
 • Zaprszamy na wykład pt.:„W 80 rocznicę sowieckich deportacji – losy polskich zesłańców na nieludzkiej ziemi”

  Brak opisu obrazka
  Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na wykład multimedialny dr. Adama Rafała Kaczyńskiego „W 80 rocznicę sowieckich deportacji – losy polskich zesłańców na nieludzkiej ziemi”. aWykład odbędzie się 7 lutego br. o godz. 17.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.
  Data publikacji: 20-01-2020 11:43
 • The best of DŻEM w hali POSiR! Zapraszamy na koncert z okazji 40-lecia zespołu!

  Brak opisu obrazka
  Czy wiecie, że jeden z największych (jeśli nie największy…?!) zespołów bluesowo-rockowych w Polsce świętuje właśnie swoje czterdziestolecie…? Tak! Kultowy DŻEM ma już 40 lat!
  Data publikacji: 08-01-2020 11:54
 • "Piękna i Bestia" w wykonaniu "Koralika"

  Brak opisu obrazka
  Centrum Kulturalne zaprasza 9 lutego (niedziela), o godz. 16:00 na widowisko taneczne "Piękna i Bestia" w wykonaniu Zespołu Tanecznego "Koralik". Bilety na to wydarzenie będą dostępne już od 16 stycznia w cenie 10 zł w kasie CK w godz. 14:00 - 20:00.
  Data publikacji: 15-01-2020 13:10
 • Przed nami kolejna edycja Zimowych Zamkowych Teatraliów...

  Brak opisu obrazka
  Już niebawem na przemyskim Zamku Kazimierzowskim rozpocznie się kolejna zimowa odsłona cyklu o nazwie "Zamkowe Teatralia".
  Data publikacji: 09-01-2020 14:45
 • 5. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej

  Brak opisu obrazka
  Klasztor oo. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel zapraszają na 5. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie, podobnie jak jego poprzednie edycje, odbędzie się 25 i 26 stycznia w klasztorze oo. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej.   Tymczasem… Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu informujemy, iż trwa przyjmowanie zgłoszeń. Organizatorzy czekają na nie do 13 stycznia br.
  Data publikacji: 30-12-2019 08:31
 • Homo Faber. Portret człowieka w cyjanotypii – wernisaż prac Pawła Żemełko - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  W imieniu Dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - Jana Jarosza (i swoim własnym :-) ) serdecznie zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy prac Pawła Żemełki zatytułowany "Homo Faber. Portret człowieka w cyjanotypii".
  Data publikacji: 08-01-2020 12:43
Wersja XML