Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • Dwa w jednym - II Zamkowa Noc Bluesowa i 5. urodziny zespołu SIMPLE MUSIC TEAM. Ależ się działo!

  Brak opisu obrazka
  Przemyska grupa SIMPLE MUSIC TEAM od początku swojego istnienia zdobyła uznanie nie tylko miejscowych miłośników bluesa. Zagrali już kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów. Ukoronowaniem dotychczasowej działalności zespołu jest płyta „Nasz prywatny blues”. Autorami muzyki i tekstów są członkowie zespołu oraz Bożena Dzwonek i Jan Miszczak. Na początku 2019 roku chluba naszego miasta zdobyła nagrodę publiczności w jubileuszowej 10. edycji radiowego plebiscytu „Werbel” Polskiego Radia Rzeszów. Zespół tworzą: Aneta Walus, Edward Kuczera, Ireneusz Rybienik, Janusz Rajtmajer, Tomasz Sum, Stanisław Kłos, Stanisław Sitarz, Wacław Prosiecki.
  Data publikacji: 01-03-2021 12:43
 • Tre Voci - koncert z okazji Dnia Kobiet

  Baner z napisem TREvoci 
With Love
Koncert z okazji Dnia Kobiet
6 marca 2021 r. o godz.18.00
  6 marca 2021 r. o godzinie 18.00 Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" zaprasza serdecznie na koncert z okazji Dnia Kobiet. Na deskach Zamku Kazimierzowskiego wystąpi zespół TRE VOCI tenorzy nowej generacji. Tym razem zamiast kwiatka z okazji DNIA KOBIET kup bilet, który w cenie 70 zł jest do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.  
  Data publikacji: 17-02-2021 14:42
 • PCKiN Zamek znów otwiera się na publiczność! Jakie niespodzianki czekają na Państwa na zamkowej scenie? INFORMUJEMY, POLECAMY i ZAPRASZAMY

  Brak opisu obrazka
  Od dziś część obostrzeń związanych z wciąż trwającą epidemią została warunkowo zniesiona lub poluzowana.
  Data publikacji: 12-02-2021 13:37
 • „Wertykalne/Horyzontalne” Filipa Polaczka w Małej Galerii Fotografii - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Kolejna wspaniała wiadomość! Po długich tygodniach przymusowej bezczynności, Mała Galeria Fotografii (Przemyśl, Rynek 9) wznawia swoją działalność.
  Data publikacji: 24-02-2021 11:13
 • Kino Centrum zaprasza! Co będzie można obejrzeć w najbliższych dniach? Sprawdź REPERTUAR

  zdjęcie pustej sali kinowej w Centrum Kulturalnym
  12 bm. Kino Centrum ruszyło pełną parą. Dziś przedstawiamy repertuar kina na nadchodzące dni. Jakie tytuły przygotowała dla Państwa załoga CK? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z załączoną poniżej rozpiską i… życzymy miłych seansów!
  Data publikacji: 23-02-2021 14:13
 • II Zamkowa Noc Bluesowa, czyli wyjątkowy (5!) jubileusz zespołu Simple Music Team. Już 26 lutego na Zamku Kazimierzowskim

  Brak opisu obrazka
  Ze względu na wciąż trudną sytuację epidemiczną i związane z nią ograniczenia, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia zespołu SIMPLE MUSIC TEAM był kilkakrotnie przekładany. Jednak doczekaliśmy się! Już 26 lutego br. o godzinie 19.00 odbędzie się długo wyczekiwana II Zamkowa Noc Bluesowa, podczas której swoje 5. urodziny świętować będzie zespół SIMPLE MUSIC TEAM oraz jego niezwykli goście.
  Data publikacji: 09-02-2021 12:10
 • „Wizje i wizjer” - spotkanie autorskie z Marią Żemełko - ZAPROSZENIE

  Fragment plakatu z wizerunkiem profilu ludzkiej twarzy i napisem "Wizje i wizjer" Spotkanie autorskie Marii Żemełko
  Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza miłośników poezji 26 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na wirtualne spotkanie autorskie z  Marią Żemełko zatytułowane „Wizje i wizjer”. To kolejne spotkanie, organizowane w ramach „Przystanku Poezja”, podczas którego będziemy mieli możliwość poznać twórczość przemyskiej poetki.
  Data publikacji: 17-02-2021 14:56
 • „Piosenki o miłości” ostatecznie zamknęły okres karnawału. Za nami Muzyczne Ostatki na Zamku

  Brak opisu obrazka
  Wtorek 16 lutego br. był ostatnim dniem karnawału. W tradycji to czas spotkań ze znajomymi i wspólnej zabawy, ostatniej przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Taniec, muzyka i przyjęcia w dużym gronie znajomych - tak bywało zazwyczaj - teraz wszystko zmieniła pandemia i obostrzenia z nią związane.
  Data publikacji: 17-02-2021 13:59
 • Święto zakochanych na przemyskim Zamku. Było romantycznie, muzycznie, wyjątkowo…

  Brak opisu obrazka
  Epidemia koronawirusa i ograniczenia z tym związane sprawiają, że walentynkowe możliwości są ograniczone. Nie oznacza to jednak, że nie można tego dnia zaskoczyć swojej ukochanej czy ukochanego. W tym roku, wszystkim ugodzonym strzałą Amora, w zorganizowaniu okolicznościowej randki pomogło Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Aby wspomnienia z tego dnia były piękne i niezapomniane, wszystko odbyło się oczywiście z zasadami zaleceń sanitarnych.
  Data publikacji: 15-02-2021 12:27
 • 1 lutego Zamek Kazimierzowski w Przemyślu ponownie otwiera swoje wrota dla zwiedzających

  Brak opisu obrazka
  Po wielu tygodniach zamknięcia, które wymusiły obostrzenia związane z trwającą epidemią, Zamek Kazimierzowski wreszcie otwiera swe wrota dla zwiedzających.
  Data publikacji: 29-01-2021 13:32
Wersja XML