Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kultura

 • „Na odwrót” – zaskakujące ujęcia Piotra Michalskiego w Małej Galerii Fotografii – ZAPRASZAMY!

  Brak opisu obrazka
  Dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej Jan Jarosz oraz kurator galerii Jacek Szwic zapraszają
  Data publikacji: 11-12-2019 11:02
 • Anna&Anna – największe przeboje Anny Jantar i Anny German na scenie Centrum Kulturalnego - ZAPROSZENIE

  Brak opisu obrazka
  Świetna muzyka w wykonaniu 15-osobowej orkiestry, znane, lubiane, nowocześnie zaaranżowane i ciekawie zaśpiewane przez MARTYNĘ MICHALAK i MICHALINĘ OLSZEWSKĄ piosenki oraz dwie artystyczne biografie obdarzonych talentem, urodą i osobowością gwiazd polskiej estrady, czyli Anny GERMAN i Anny JANTAR, złożyły się na niesamowity i oryginalny koncert "Anna i Anna". Warto podkreślić oryginalną formę sceniczną tego muzycznego wydarzenia nazwaną przez realizatorów "koncertem fabularyzowanym". Autorem scenariusza jest Waldemar SIERAŃSKI - artysta kabaretowy kojarzony dotychczas przede wszystkim z "Koniem Polskim", natomiast aranżerem i reżyserem słynny kompozytor i dyrygent - Jarosław BARÓW.
  Data publikacji: 10-12-2019 14:35
 • Niesamowity koncert „Mikołajkowy” w wykonaniu przemyskich artystów

  Brak opisu obrazka
  Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK po raz kolejny zaprosiło mieszkańców naszego miasta na koncert Przemyskiego Big Bandu i Przemyskich Smyczków pod dyrekcją Antoniego Gurana. Tym razem z okazji przypadających właśnie w tym dniu Mikołajek.
  Data publikacji: 10-12-2019 13:44
 • Najsłynniejsze gwiazdkowe przedstawienie baletowe na deskach Zamku Kazimierzowskiego. Zapraszamy na „Dziadka do orzechów” w wykonaniu Royal Lviv Ballet

  Brak opisu obrazka
  „Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.
  Data publikacji: 10-12-2019 12:12
 • Artur Andrus w Przemyślu! Zapraszamy na „SOKRATESA 18”

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy Państwa Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane i lubiane utwory, będące absolutnie niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Tym razem pojawią się także zupełnie nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18”!
  Data publikacji: 09-12-2019 14:20
 • PECTUS – akustycznie. Już 18 grudnia w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na ucztę dla serca, ducha i ucha – czyli na wyjątkowy (tym razem akustyczny!) koncert zespołu Pectus.
  Data publikacji: 04-12-2019 13:18
 • Zakończ rok z muzyką The Beatles

  Brak opisu obrazka
  Koniec roku coraz bliżej, także na zamkowej scenie artystycznej. 2019 rok zakończymy wydarzeniem, które przypomni nam przeboje The Beatles, w wykonaniu zespołu The Backwards.To przedsylwestrowe wydarzenie (29 grudnia 2019 r. godz. 18.00) będzie dobrym wstępem do nocy sylwestrowej na przemyskim Rynku.
  Data publikacji: 14-11-2019 12:08
 • Bajka „Święta tuż, tuż… czyli Mikołaj w Przemyślu” w wykonaniu artystów Teatru S.A.N. zachwyciła najmłodszych

  Brak opisu obrazka
  Teatr S.A.N. z Przemyśla prezentuje swoje przedstawienia na scenie Zamku Kazimierzowskiego już od czterech lat. Od samego początku wszystkie występy cieszyły się ogromnym powodzeniem i nagradzane były rzęsistymi brawami. W przeważającej większości były to bajki: „Pomarańczowy Lis”, „Jajko”, „Nauczka”, „DOM ważna rzecz”, „Sowy i słowo na S”, „Prezenty, prezenty…”. Najnowsza sztuka (również bajka, zrealizowana we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu), która wyszła spod pióra scenarzysty i reżysera Rafała Paśko to przedstawienie „Święta tuż, tuż… czyli Mikołaj w Przemyślu”. Premiera odbyła się 5 grudnia 2019 r. na Zamku Kazimierzowskim. Widowisko Teatru S.A.N. - podobnie jak każde poprzednie - wywołało autentyczne zainteresowanie wśród dzieci, a sala widowiskowa Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK rozbrzmiewała szczerymi salwami radości. Dzieci są najlepszym recenzentem – albo się coś im podoba, albo nie – nie uznają półśrodków i półprawd. Podzielając entuzjazm najmłodszych widzów oczekujemy na kolejne „dokonania” przemyskiego Teatru.  
  Data publikacji: 06-12-2019 08:20
 • Polowanie na generała. Piłsudski kontra Rozwadowski – zaproszenie na spotkanie autorskie z Henrykiem Nicponiem

  Brak opisu obrazka
  W imieniu Przemyskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Henrykiem Nicponiem, które połączone będzie z promocją książki „Polowanie na generała. Piłsudski kontra Rozwadowski". 
  Data publikacji: 04-12-2019 12:20
 • Mikołaj na scenie - muzycznie i bajkowo

  Brak opisu obrazka
  Święty Mikołaj przybędzie do Przemyśla nie tylko w Wielkiej Paradzie Mikołajowej, ale także w koncercie Przemyskiego Big Bandu oraz Przemyskich Smyczków, a także w bajce w wykonaniu aktorów S.A.N. Na te wydarzenia 6 i 7 grudnia zapraszają wykonawcy i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek".
  Data publikacji: 04-12-2019 10:55
Wersja XML