Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu

W dniu 14 marca 2013 roku Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu  gościła w swoich progach nie tylko przyszłych 6-latków i 7-latków z rodzicami, ale także wielu uczniów uczęszczających już do szkoły. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Po oficjalnym rozpoczęciu przez  dyrektor  szkoły Dorotę Kotułę wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Witaj wśród nas”, w którym swoje talenty taneczne, recytatorskie, aktorskie, wokalne i gimnastyczne zaprezentowali uczniowie od najmłodszego do najstarszego rocznika naszej szkoły. Występ wprawił najmłodszych gości  w ogromny zachwyt.

Następnie dzieci w towarzystwie swoich rodziców rozpoczęły przygodę po szkole. Do poszczególnych sal prowadziły je kolorowe jajeczka, które wielkanocny króliczek schował w różnych zakamarkach szkoły. A w salach… oczywiście niespodzianki takie jak: warsztaty plastyczne z orgiami, quilling, malowanie na szkle, radosne palcowanie, zabawy z językiem angielskim, spotkanie z książką, warsztaty muzyczne, doświadczenia przyrodnicze i wiele innych atrakcji. Było to z pewnością ciekawe i udane popołudnie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia dziękujemy za przybycie i zachęcamy do udziału w kolejnych, otwartych imprezach dla dzieci zaplanowanych w Szkole Podstawowej nr 4 jeszcze w bieżącym roku szkolnym.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML