Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

1% - Przemyśl to sobie

Szanowni Mieszkańcy Przemyśla

Od wielu już lat, w okresie rozliczeń podatkowych, zwracam się do Was z apelem o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz przemyskich organizacji pożytku publicznego.  

Kampania „1% - Przemyśl to sobie” chce promować przemyskie organizacje, stara się zachęcić do podzielenia się podatkiem, a przede wszystkim ma na celu przekonać wszystkich, że wspierając rodzime organizacje, jednocześnie pomagamy naszemu miastu.

Niekiedy słyszymy wątpliwość: czy tak mała kwota może w czymkolwiek pomóc? To prawda, kwota pochodząca z 1 % wydaje się niewielka. Jednakże w skali całego kraju w roku 2011 ponad 11 mln podatników (43% uprawnionych) przekazało na rzecz OPP ponad 457mln zł.

Bez wątpienia w tym jednym małym procencie tkwi niewyobrażalna siła sprawcza. Nie zmarnujmy tej okazji. Okażmy swoje zaufanie organizacjom pożytku publicznego.  

                                                         Z poważaniem

 


Robert Choma
Prezydent Miasta Przemyśla

 
 


W załączeniu zamieszczamy wykaz organizacji pożytku publicznego z terenu miasta Przemyśla uprawnionych do otrzymania 1% podatku wraz z wykazem organizacji działających jako terenowe jednostki organizacyjne.

 

Lista wszystkich Organizacji Pożytku Publicznego, uprawnionych do otrzymania 1% podatku za 2012 rok działających na terenie  Przemyś dostępna jest także pod adresem http://www.e-pity.pl/oppxml/page.php?rok=2012&gmina=PRZEMYŚL. Lista została opracowana w układzie alfabetycznym zawierającym linki do bezpłatnych dedykowanych wersji on-line programu e-pity 2012. Program daje możliwość rozliczenia deklaracji rocznych PIT za 2012 rok przez internet z jednoczesnym przekazaniem 1% podatku wybranej OPP. 

Serwis i obsługa programu e-pity 2012

Copyright 2009-2013 e-file sp. z o.o.

 

DOTWykaz uprawnionych OPP z terenu miasta Przemyśla

JPGNULL

Wersja XML