Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapowiedzi imprez PCKiN

3 października 2012 r. (środa), godz. 19.00,  (Klub „Niedźwiadek”, Rynek 1) - wstęp wolny

w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki, koncert z cyklu „Jazz nad Sanem” "Standardy piosenki i rożne inne dźwięki" Voices of Jazz w składzie :

Wojtek Tramowski - gitara
Magda Skubisz - vocal
Stefan Ryszkowski - bas

 

Wojtek Tramowski to gitarzysta obracający się głównie w stylistyce jazzowej, choć nie są mu obce również inne obszary współczesnej szeroko rozumianej muzyki tzw. rozrywkowej. Jest laureatem konkursu "JAZZ JUNIORS" (nagroda zespołowa, udział w warsztatach w Chodzieży w klasie gitary indywidualnie u Jarka Śmietany). Jest także jednym z laureatów ogólnopolskiego konkursu gitary jazzowej im. Marka Blizińskiego "GUITAR CITY" Przez dość długi czas współpracował i był stałym członkiem formacji "STAN d' ART.", Laureata festiwalu "JAZZ nad ODRĄ". W miarę często współpracuje też z muzykami krakowskimi, np.: Marcin Ślusarczyk - sax., Tomek Kupiec - bass, Tomek Grochot - bębny, Robert Kubiszyn - git. bas., Sebastian Bernatowicz - piano-keyb., Maciek Adamczyk - bass., Filip Wożniak - bębny i jeszcze paru innych znakomitych krakowskich muzyków. Również współpracował i z muzykami wrocławskimi jak choćby w kwartecie  z znakomitym gitarzysta jazzowym Januszem Konefalem. Udziel się również 
w projektach z Podkarpacia jak choćby właśnie  ten projekt „Voices of jazz. Na stale współpracuje również ze znakomitym wibrafonista Karolem Szymanowskim, w trio lub w duecie.

 

Magda Skubisz – absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, wokalistka, pedagog, pisarka („LO Story”, „Dżus&dżin”; wyd. Prószyński i S-ka). Koncertowała m.in. ze Zbigniewem Jakubkiem (z którym od 2007 r. prowadzi Warsztaty Muzyki Rozrywkowej w Rzeszowie) i Urszulą Dudziak. W chwili obecnej wokalistka znanego z „Must Be The Music” zespołu KUKI PAU, współpracująca także z „Domarski Quartet” i „Nova Grupa”; tegoroczna laureatka nagrody Estrady Rzeszowskiej.

Stefan Ryszkowski - urodzony w Rzeszowie , absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Współ pracował z wieloma zespołami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W latach 1990- 2005 był ściśle związany z Rzeszowską sceną muzyczną. Pracował również jako muzyk sesyjny w Katowicach. Brał udział w wielu projektach jazzowych, rockowych i folkowych.

JPGNULL (76,19KB)

Wersja XML