Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gimnazjum Nr 1 weźmie udział w projekcie Fundacji BGŻ „Jeżdżę z Głową”

Fundacja Banku Gospodarki Żywnościowej jest organizatorem programu edukacyjnego „Jeżdżę z Głową” skierowanego do szkół na terenie całego kraju. Wśród setki szkół, które biorą udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu znalazło się Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Przemyskich w Przemyślu. Dzięki tej inicjatywie uczniowie gimnazjum wezmę udział w cyklu zajęć poświęconych bezpieczeństwu ruchu drogowego, przygotowanym przez ekspertów. Uczniowie wezmą udział również w akcji promującej to przedsięwzięcie na terenie naszego Miasta. Najbardziej zaangażowane szkoły i najciekawsze lokalne kampanie zostaną dodatkowo wyróżnione. Wśród nagród są między innymi stojaki rowerowe zarówno dla szkoły, jak i dla miasta. Fundacja Banku BGŻ jest sponsorem dwóch stojaków rowerowych, które znajdują się przy Placu Niepodległości oraz obok siedziby Banku BGŻ. Obecnie trwają uzgodnienia związane z przygotowaniem nowych, dodatkowych lokalizacji dla potrzeb ustawienia podobnych stojaków rowerowych. Akcję w Przemyślu wspólnie promują Wojciech Górski Dyrektor Banku BGŻ w Przemyślu oraz Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla.
Celem programu „Jeżdżę z głową” jest promocja bezpiecznych zachowań na drodze wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz propagowanie wiedzy na temat zmian w przepisach ruchu drogowego wśród młodych rowerzystów.  
Partnerami Fundacji BGŻ w programie „Jeżdżę z głową” są Komenda Główna Policji oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Patronat honorowy nad programem objęła Minister Edukacji Narodowej. Szczegółowe informacje na temat tej inicjatywy znajdą Państwo również na stronie internetowej: www.jezdzezglowa.pl .
 

 

JPGNULL (79,35KB)

Wersja XML