• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu strona www
BIP

Bezpieczeństwo - wspólna sprawa

 W Szkole Podstawowej nr 9 zawsze prowadzona była edukacja z zakresu bezpieczeństwa dzieci. W tym roku szkolnym zadecydowaliśmy o jeszcze większym poszerzeniu wiedzy naszych wychowanków z zakresu bezpieczeństwa w szkole, w domu i na drodze - przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Programu „Klub Bezpiecznego Puchatka” W ramach edukacji dla bezpieczeństwa dnia 5 grudnia 2011r. odbyło się w szkole spotkanie z p. Wójcikiem, emerytowanym strażakiem i ratownikami PCK. Mali pacjenci wysłuchali pogadanki nt zagrożeń wynikających z ryzykownych zachowań, zapoznali się ze sprzętem ratowniczym, oraz otrzymali prezenty. Zaś 12 grudnia 2011r. uczniowie mieli możliwość utrwalić wiadomości na temat zasad bezpieczeństwa. Funkcjonariusz Straży Miejskiej – młodszy inspektor Witold Mulczyński w atrakcyjny sposób uświadamiał rozmaite niebezpieczeństwa oraz nauczał, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia. Dzieci były bardzo grzeczne, wykazały się dużą znajomością tematu odpowiadając chętnie na pytania naszych Gości.

Mamy nadzieję, że udało nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa. Program edukacyjny ,,Klub Bezpiecznego Puchatka” będzie realizowany w naszej szkole przez cały rok szkolny.

Rada Pedagogiczna szkoły oraz uczniowie składają gorące podziękowania panu Z. Wójcikowi oraz funkcjonariuszowi Straży Miejskiej p. Witoldowi Mulczyńskiemu za pełne wrażeń spotkania i otrzymane prezenty.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL


Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 21718543
w tym miesiącu: 279334
dzisiaj: 7474