Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sukces przemyskiego samorządowca w Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym

Pan Leszek Krzywoń Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Miejskiego w Przemyślu zajął I miejsce w Turnieju VIP-ów rozegranego w ramach XII Ogólnopolskiego Festiwalu Szachowego TUREK 2011. Do udziału w Festiwalu zgłosiło się 219 uczestników, którzy rozegrali aż 45 rund. Do turnieju VIP-ów stanęło 9 zawodników, ale bezkonkurencyjny okazał się przemyski zawodnik, gromadząc największą liczbę punktów zagwarantował sobie najwyższe miejsce na podium. Pan Leszek Krzywoń od wielu lat jest trenerem i przygotowuje szachistów MKS „POLONIA” prowadząc ich ku wielkim sukcesom w tej dziedzinie sportowej. Przemyślaninowi osobiste gratulacje przekazał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który życzył kolejnych sukcesów szachowych i w pracy z młodzieżą.
Organizatorami szachowych zmagań byli Starostwo Powiatowe w Turku oraz Turkowskie Towarzystwo Szachowe „Tęcza”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Piotr Florek - Wojewoda Wielkopolski, Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Zdzisław Czapla - Burmistrz Miasta Turek, Tomasz Sielicki - Prezes Polskiego Związku Szachowego, Marek Zboroń - Prezes Wielkopolskiego Związku Szachowego.
Jeszcze raz gratulujemy przemyskiemu zawodnikowi.
 

JPGPrzemyślaninowi osobiste gratulacje przekazał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który życzył kolejnych sukcesów szachowych i w pracy z młodzieżą.

JPGSukces przemyskiego samorządowca w Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym

Wersja XML