Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

  Brak opisu obrazka
  Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę podziękować Państwu
  Data publikacji: 27-05-2022 09:11
 • Podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz miasta

  Brak opisu obrazka
  W czwartek, 26 maja br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się pożegnanie wieloletniego pracownika tut. Urzędu - Pana Jana Kuriańczyka.
  Data publikacji: 26-05-2022 15:26
 • Życzenia z okazji Dnia Matki

  Brak opisu obrazka
  „Mama” to najpiękniejsze słowo świata, które każdy z nas nosi w swoim sercu, jak najwspanialszy skarb, bo kryje się pod nim ciepło, bliskość i miłość.
  Data publikacji: 26-05-2022 08:23
 • Dzień Strażaka w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek, 23 maja w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, odbyły się powiatowe obchody z okazji  Dnia Strażaka 2022. Uroczysty apel, był okazją do wręczenia pamiątkowych odznaczeń, medali a także awansów na wyższe stopnie służbowe.  Tegoroczne obchody Dnia Strażaka uświetniło także 35-lecie działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „Płomyk” przy KM PSP Przemyśl. Wszystkim awansowanym oficerom, aspirantom, podoficerom i strażakom  serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak i w życiu osobistym złożył komendant miejski st. bryg. mgr inż. Bogusław Szczurko. 
  Data publikacji: 24-05-2022 14:38
 • Życzenia dla ósmoklasistów

  Brak opisu obrazka
  Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości. Życzę Wam, aby uzyskane wyniki stworzyły możliwość realizacji planów, również tych, związanych z kontynuacją nauki  w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Jestem przekonany, że lata wytężonej, rzetelnej pracy przyniosą oczekiwany efekt, że egzamin stanie się tylko formalnym i oczywistym potwierdzeniem waszej gotowości do zrobienia kolejnego kroku w drodze do realizacji swoich marzeń. Chciałbym również podziękować  nauczycielom i dyrektorom szkół za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w ostatnich tygodniach poprzedzających egzamin.   Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun
  Data publikacji: 24-05-2022 08:05
 • Wizyta Mera Truskawca w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W niedzielę 22 maja, podczas 1. Dnia Bieszczadzkiego, gościliśmy w Przemyślu delegację z Truskawca, jednego z miast partnerskich na terenie Ukrainy. Podczas spotkania z Prezydentem Wojciechem Bakunem, Mer Truskawca Andrij Kulchynskich przekazał  pamiątkową odznakę „Gołębia Pokoju” przyznaną przez Radę Miasta Truskawiec. „Gołąb Pokoju” jest symbolicznym  podziękowaniem, za całą pomoc jaką Samorząd Przemyśla wraz z jego mieszkańcami z organizowali zarówno dla mieszkańców Truskawca jak i całej Ukrainy
  Data publikacji: 23-05-2022 10:06
 • Przemyscy urzędnicy wyróżnieni za długoletnią służbę

  Brak opisu obrazka
  Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 6. pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu zostało odznaczonych Medalami za Długoletnią Służbę. Uroczystość wręczenia medali odbyła się w piątek, 20 maja br. w sali narad Urzędu Miejskiego. Medale w imieniu Prezydenta RP wręczała Wicewojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka. Prezydent Miasta Wojciech Bakun pogratulował wyróżnionym i podziękował za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.
  Data publikacji: 20-05-2022 15:17
 • Święto Straży Granicznej i 31 rocznica powstania BiOSG

  Brak opisu obrazka
  W pięknej scenerii krasiczyńskiego zamku i przy słonecznej pogodzie odbyły się (19 maja 2022 r.) uroczystości Święta Straży Granicznej - 31 rocznicy powstania Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, połączone z przekazaniem sztandaru Klubowi Honorowych Dawców Krwi PCK „VITA” przy BiOSG. W święcie wzięli udział przedstawicie administracji rządowej, samorządowej - w tym Prezydent Wojciech Bakun - reprezentanci współpracujących służb mundurowych, także Państwowej Służby Granicznej Ukrainy, a przede wszystkim  funkcjonariusze i pracownicy Bieszczadzkiego OSG.
  Data publikacji: 20-05-2022 11:09
 • Zapraszamy na weekend do Przemyśla !

  Brak opisu obrazka
  Przed nami weekend, a wraz z nim wiele interesujących wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców i wszystkich odwiedzających nasze miasto. Nie masz pomysłu na weekend ? - Spędź go wspólnie z nami !
  Data publikacji: 19-05-2022 15:22
 • Kolejna karetka dla Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu 

  Brak opisu obrazka
  Dzięki porozumieniu pomiędzy Miastem Przemyśl a firmą Festool Polska Sp. z o. o., do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu trafił nowy ambulans ratunkowy WAS Polska, zbudowany na bazie Volkswagena Craftera.
  Data publikacji: 19-05-2022 10:42
Wersja XML