Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Rolniku, spisz się!

  Brak opisu obrazka
  Od 1 września do 30 listopada Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi Powszechny Spis Rolny, który obejmie wszystkie gospodarstwa rolne w kraju.  Udział w nim będzie obowiązkowy – rolnicy mogą dokonać samospisu w internecie, ale ci, którzy tego nie zrobią, nie mogą odmówić udzielenia informacji rachmistrzom w bezpośrednich wywiadach. Wyniki spisu rolnego pozwolą na wieloprzekrojowe scharakteryzowanie polskiego rolnictwa i ukazanie zmian, jakie w nim zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Pomogą władzom i przede wszystkim polskim rolnikom w podejmowaniu trafnych decyzji strategicznych, które będą poparte analizą wiarygodnych danych dostarczanych przez statystykę publiczną. Wyniki spisu będą też wykorzystane w negocjacjach z Komisją Europejską w sprawie programów wsparcia dla polskiego rolnictwa.
  Data publikacji: 18-08-2020 11:45
 • Kondolencje dla Pana Władysława Ortyla

  Brak opisu obrazka
  Panu Władysławowi Ortylowi Marszałkowi Województwa Podkarpackiego
  Data publikacji: 28-10-2020 14:08
 • USC w czasie epidemii

  Brak opisu obrazka
  Urząd Stanu Cywilnego w Przemyślu ze względu na epidemię koronawirusa działa w ograniczonym zakresie. Jednak wiele spraw można załatwić za pośrednictwem e-PUAP lub listownie, bez konieczności wizyty w urzędzie.
  Data publikacji: 28-10-2020 12:32
 • Dzień Wszystkich Świętych - Informacja o parkingach i ograniczeniach w ruchu

  Brak opisu obrazka
  Zbliża się 1 listopada - dzień Wszystkich Świętych. Z uwagi na wzmożony ruch na drogach i przewidywane w związku z nim utrudnienia, w czasie listopadowego święta na ulicach zlokalizowanych w pobliżu przemyskich cmentarzy zostanie wprowadzona zmiana oznakowania i organizacji ruchu. Zmiany te obowiązywać będą w dniach od 31 października do 2 listopada br.
  Data publikacji: 27-10-2020 12:57
 • Odszedł Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla

  Brak opisu obrazka
  W sobotę 24 października odszedł od nas Ksiądz prałat Bronisław Żołnierczyk, Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla. Emerytowany Kanonik Przemyskiej Kapituły Metropolitalnej był człowiekiem wielu zasług na polu działalności społecznej, w marcu br. skończył 80 lat.
  Data publikacji: 27-10-2020 10:24
 • Branża gastronomiczna potrzebuje naszej pomocy. Wspierajmy przemyskich lokalsów!

  Brak opisu obrazka
  Minęło dokładnie siedem miesięcy od momentu, w którym po raz pierwszy prosiliśmy Państwa o to, aby mimo niezwykle trudnej (żeby nie powiedzieć patowej) sytuacji, jaką wywołał panoszący się po naszym kraju koronawirus SARS_CoV-2, zmobilizować siły i pomóc tym wszystkim, których wprowadzone restrykcje i obostrzenia dotknęły najbardziej.
  Data publikacji: 26-10-2020 14:46
 • Od soboty, 24 października, cała Polska w czerwonej strefie! Wchodzą nowe obostrzenia

  Brak opisu obrazka
  W piątek (23 października 2020 r.) przed południem odbyła się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego (...)
  Data publikacji: 23-10-2020 11:58
 • UWAGA! Bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim ponownie ograniczona!

  Brak opisu obrazka
  Od dziś (22 bm.) bezpośrednia obsługa petentów Urzędu Miejskiego w Przemyślu zostaje ograniczona.
  Data publikacji: 22-10-2020 14:22
 • Grant na dodatkowe wynagrodzenie dla pielęgniarek w DPS-ie

  Brak opisu obrazka
  21 października 2020 r. została podpisana umowa pomiędzy Narodowym Funduszem Zdrowia – Podkarpackim Oddziałem Wojewódzkim w Rzeszowie oraz Gminą Miejską Przemyśl reprezentowaną przez Zastępcę Prezydenta Miasta Bogusława Świeżego – o przyznanie grantu w ramach projektu „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”.
  Data publikacji: 22-10-2020 14:07
 • Uwaga mieszkańcy Przemyśla! Nowa formuła kontaktów z urzędem

  Brak opisu obrazka
  Od soboty, 17 października nasze miasto znajduje się w tzw. czerwonej strefie. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna dotknęła również Urząd Miejski w Przemyślu. Ze względu na wysoką absencję pracowników, w jednym z wydziałów, zmienione zostają zasady komunikowania się w sprawach urzędowych.
  Data publikacji: 19-10-2020 13:24
Wersja XML