Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Miasto podpisało wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Przemyśla. PGNiG TERMIKA gwarantem czystej energii dla nadsańskiego grodu

  Zdjęcie z odbywającej się 16 kwietnia konferencji prasowej, podczas której zostało zawarte wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Miasta Przemyśla. Sygnatariuszami porozumienia byli: PGNiG TERMIKA, Miasto Przemyśl, PGNiG TERMIKA Energetyka Przemyśl oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC). Współpraca obejmie rozpoczęty już projekt PGNiG TERMIKA – przejęcie w eksploatację i modernizacja Ciepłowni Zasanie w Przemyślu.
  16 kwietnia zostało zawarte wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Miasta Przemyśla. Sygnatariuszami porozumienia są: PGNiG TERMIKA, Miasto Przemyśl, PGNiG TERMIKA Energetyka Przemyśl oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC). Współpraca obejmie rozpoczęty już projekt PGNiG TERMIKA – przejęcie w eksploatację i modernizacja Ciepłowni Zasanie w Przemyślu.
  Data publikacji: 16-04-2021 11:21
 • Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji ma szansę na tytuł „Modernizacja Roku”! Potrzebuje jednak Waszego wsparcia. Trwa internetowe głosowanie. Pomożecie?

  Brak opisu obrazka
  Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji przy ulicy Ratuszowej  w 25. edycji ogólnopolskiego konkursu otwartego Modernizacja Roku i Budowa XXI w.  
  Data publikacji: 15-04-2021 11:20
 • Spisz się !!! Rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

  Brak opisu obrazka
  1 kwietnia 2021 r rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. 
  Data publikacji: 01-04-2021 09:00
 • Rozmowy o moście kolejowym

  Most Kolejowy w Przemyślu
  Nasz zabytkowy most kolejowy, a w zasadzie jego przyszłe losy, od wielu lat wzbudza wiele emocji i jest przedmiotem dyskusji przemyślan, dla których ten wyjątkowy obiekt inżynieryjny jest niezbędnym elementem panoramy naszego miasta. Prowadziliśmy w tej sprawie wiele konsultacji, aby wybrać najlepsze rozwiązanie - ostatnie takie rozmowy toczyły się 13 kwietnia br. w Ministerstwie Infrastruktury. 
  Data publikacji: 14-04-2021 12:52
 • Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Hotele nieczynne do 3 maja włącznie. Rząd przedłużył pozostałe, obowiązujące obostrzenia do 25 kwietnia

  zdjęcie przedstawiające ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przemawiającego podczas konferencji prasowej 14 kwietnia 2021 r.
  Wciąż odnotowujemy dużą liczbę zajętych respiratorów i łóżek w szpitalach, a także zgonów z powodu COVID-19. Ze względu na wydolność służby zdrowia i troskę o życie obywateli, zadecydowaliśmy o przedłużeniu większości obostrzeń do 25 kwietnia. W zakresie hoteli i noclegów dotychczasowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywać do 3 maja włącznie. Od 19 kwietnia otwieramy żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. Dozwolony będzie także sport w obiektach sportowych na świeżym powietrzu z pewnymi ograniczeniami – czytamy dziś (14 bm.) na rządowej stronie internetowej gov.pl.
  Data publikacji: 14-04-2021 11:36
 • Katyń ... ocalić od zapomnienia

  Symboliczne posadzenie dębu
  12 kwietnia br. na terenie należącym do 5. batalionu strzelców podhalańskich odbyła się uroczystość posadzenia Dębu Pamięci upamiętniającego zamordowanego w Charkowie, w 1940 roku kapitana Władysława Zbrożka. W ten sposób nasi żołnierze włączyli się do akcji programu „Katyń... ocalić od zapomnienia", którego celem  jest upamiętnienie ofiar Zbrodni Katyńskiej wymordowanych przez NKWD na rozkaz Stalina. W uroczystości wziął udział Prezydent Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 13-04-2021 09:42
 • Rocznica zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej

  Żołnierze przy Pomniku Zesłańców Sybiru i Ofiar Katynia
  Przedstawiciele Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich w Przemyślu wraz Prezydentem Miasta Przemyśla Wojciechem Bakunem, Starostą Przemyskim Janem Pączkiem oraz Dowódcą Garnizonu Przemyśl wzięli udział w obchodach 81. rocznicy zbrodni katyńskiej, a także 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej, które odbyły się 10 kwietnia br.
  Data publikacji: 12-04-2021 09:09
 • Spisz się i weź udział w loterii spisowej

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 09-04-2021 08:02
 • Informacja w sprawie kwalifikacji wojskowej w 2021 r.

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną przeprowadzenie kwalifikacji wojskowej dla mieszkańców miasta Przemyśla, gminy Bircza, gminy Dubiecko, gminy Fredropol, gminy Krasiczyn, gminy Krzywcza, gminy Medyka, gminy Orły, gminy Przemyśl, gminy Stubno i gminy Żurawica zostało decyzją Wojewody Podkarpackiego przeplanowane na drugi termin tj. na okres 09.08.2021 r. – 19.11.2021 r.
  Data publikacji: 08-04-2021 15:05
 • Ograniczmy wizyty w Urzędzie

  Budynek Urzędu Miejskiego Rynek 1
  Trzecia fala pandemii przybiera na sile, a wprowadzone kolejne ograniczenia mają zapobiec kolejnym zachorowaniom. Również w Urzędzie Miejskim w Przemyślu sytuacja pracowników nie jest łatwa. Chociaż wszyscy urzędnicy pracują normalnie, bezpośredni kontakt z osobami załatwiającymi swoje sprawy w Urzędzie stwarza zagrożenie dla obydwóch stron. Zwracamy się więc z prośbą o ograniczenie wizyt w przemyskim magistracie, jeśli nie są one konieczne. Większość spraw możecie Państwo załatwić telefonicznie, drogą mailową lub poprzez skrzynkę e-PUAP lub drogą pocztową.
  Data publikacji: 26-03-2021 14:55
Wersja XML