Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Tour de Pologne w Przemyślu?

  Brak opisu obrazka
  2 grudnia br. gościem Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna był Pan Czesław Lang - Dyrektor Generalny Lang Team organizatora wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.
  Data publikacji: 02-12-2020 13:28
 • W hołdzie bohaterom Powstania Listopadowego

  Brak opisu obrazka
  Dziś (30 bm.) przypada 190. rocznica wybuchu Powstania Listopadowego.
  Data publikacji: 30-11-2020 13:34
 • Przemyśl gotowy na przyjście zimy

  Brak opisu obrazka
  Synoptycy zapowiadają, że już w najbliższy weekend możemy się spodziewać znacznego obniżenia temperatury i opadów śniegu. Takie warunki, jak zwykle powodują wiele problemów, a przede wszystkim stwarzają zagrożenie dla osób bezdomnych oraz innych potrzebujących. Jak co roku przedstawiamy Państwu wykaz przydatnych kontaktów instytucji, które pomogą w rozwiązaniu zimowych problemów.  
  Data publikacji: 27-11-2020 14:23
 • Zmiany w covidowych obostrzeniach od jutra (28 listopada)

  Brak opisu obrazka
  26 listopada ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zgodnie z jego zapisami od 28 listopada wchodzą w życie nowe obostrzenia związane z panującą epidemią, inne dotychczas obowiązujące są modyfikowane, przedłużone zostaje działanie części funkcjonujących.
  Data publikacji: 27-11-2020 13:36
 • 80 komputerów dla dzieci z przemyskich domów dziecka i rodzin zastępczych

  Brak opisu obrazka
  Miasto Przemyśl przekazało dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maciek”, Domu dla Dzieci „Nasza Chata” oraz do MOPS - docelowo z przeznaczeniem dla 65 rodzin zastępczych - 80 komputerów zakupionych ze środków przyznanych w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii  COVID-19”.
  Data publikacji: 23-11-2020 11:00
 • e-Polak potrafi - "Dwa światy – ten sam urząd"

  Brak opisu obrazka
  W trakcie pandemii sprawy urzędowe nie muszą czekać, a Ty nie musisz iść do urzędu, aby je załatwić. Jak to możliwe? #zostańwdomu i zajrzyj na GOV.pl.  Wiele urzędów działa dziś zdalnie, ale jeden otwarty jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. To portal GOV.pl, na którym załatwisz większość urzędowych spraw.
  Data publikacji: 23-11-2020 09:44
 • Przemyśl przystąpił do programu „Wspieraj Seniora”. Na czym polega? Kto może skorzystać? Jak długo potrwa? Wyjaśniamy:

  Brak opisu obrazka
  12 listopada br. Wiceprezydent Miasta Przemyśla Bogusław Świeży podpisał z Wojewodą Podkarpackim reprezentowanym przez Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Małgorzatę Dankowską umowę o przystąpieniu Gminy Miejskiej Przemyśl do Programu "Wspieraj Seniora".
  Data publikacji: 12-11-2020 15:25
 • Przemyśl Główny z nagrodą publiczności w konkursie Dworzec Roku 2020!

  Brak opisu obrazka
  Każdy ze zdobywców „Nagrody Publiczności” podkreśla, iż jest to najcenniejsza nagroda, jaką można otrzymać. To trofeum przyznawane za sprawą ilości głosów oddanych przez publiczność, użytkowników, fanów… Głosów wynikających nie z tabel, zestawień czy kalkulacji, a raczej płynących z serca. Z faktycznej sympatii do kandydata, na którego oddaje się swój bezcenny głos.
  Data publikacji: 19-11-2020 13:28
 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Brak opisu obrazka
  Z okazji przypadającego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom służb społecznych składam najszczersze wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianie niesionej misji – pracy na rzecz drugiego człowieka.  Serdecznie dziękuję za poświęcenie, wrażliwość i gotowość niesienia pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują.   Życzę, aby nigdy nie zabrakło Państwu ciepła, energii, odwagi i życzliwości. Żeby każdy dzień przynosił Wam poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do uskuteczniania nowych wyzwań.   Życzę zdrowia, uśmiechu i samych pogodnych dni. Aby nigdy nie dotykało Was zwątpienie, za to zawsze towarzyszyła Wam wiara w siebie i szczera wdzięczność oraz szacunek osób, którym pomagacie.   Wojciech Bakun Prezydent Miasta Przemyśla
  Data publikacji: 20-11-2020 13:19
 • Apel prezydentów miast w sprawie poszanowania zasad równości i tolerancji

  Brak opisu obrazka
  16 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Specjalny apel w sprawie poszanowania zasad równości i tolerancji wystosowali z tej okazji prezydenci polskich i zagranicznych miast. Jednym z sygnatariuszy apelu jest Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 17-11-2020 13:58
Wersja XML