Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Nowe mieszkania w Przemyślu. Inwestycja powstanie w ramach rządowego projektu „Mieszkanie dla Rozwoju” [WIDEO]

  Brak opisu obrazka
  Dziś (24 bm.) w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa, podczas której Minister Michał Cieślak, Wiceprezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Michał Sroka oraz Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun podpisali porozumienie określające ramy współpracy Krajowego Zasobu Nieruchomości i Gminy Miejskiej Przemyśl w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie nadsańskiego miasta.  
  Data publikacji: 24-11-2020 15:15
 • 80 komputerów dla dzieci z przemyskich domów dziecka i rodzin zastępczych

  Brak opisu obrazka
  Miasto Przemyśl przekazało dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maciek”, Domu dla Dzieci „Nasza Chata” oraz do MOPS - docelowo z przeznaczeniem dla 65 rodzin zastępczych - 80 komputerów zakupionych ze środków przyznanych w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii  COVID-19”.
  Data publikacji: 23-11-2020 11:00
 • e-Polak potrafi - "Dwa światy – ten sam urząd"

  Brak opisu obrazka
  W trakcie pandemii sprawy urzędowe nie muszą czekać, a Ty nie musisz iść do urzędu, aby je załatwić. Jak to możliwe? #zostańwdomu i zajrzyj na GOV.pl.  Wiele urzędów działa dziś zdalnie, ale jeden otwarty jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. To portal GOV.pl, na którym załatwisz większość urzędowych spraw.
  Data publikacji: 23-11-2020 09:44
 • Przemyśl przystąpił do programu „Wspieraj Seniora”. Na czym polega? Kto może skorzystać? Jak długo potrwa? Wyjaśniamy:

  Brak opisu obrazka
  12 listopada br. Wiceprezydent Miasta Przemyśla Bogusław Świeży podpisał z Wojewodą Podkarpackim reprezentowanym przez Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Małgorzatę Dankowską umowę o przystąpieniu Gminy Miejskiej Przemyśl do Programu "Wspieraj Seniora".
  Data publikacji: 12-11-2020 15:25
 • Przemyśl Główny z nagrodą publiczności w konkursie Dworzec Roku 2020!

  Brak opisu obrazka
  Każdy ze zdobywców „Nagrody Publiczności” podkreśla, iż jest to najcenniejsza nagroda, jaką można otrzymać. To trofeum przyznawane za sprawą ilości głosów oddanych przez publiczność, użytkowników, fanów… Głosów wynikających nie z tabel, zestawień czy kalkulacji, a raczej płynących z serca. Z faktycznej sympatii do kandydata, na którego oddaje się swój bezcenny głos.
  Data publikacji: 19-11-2020 13:28
 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Brak opisu obrazka
  Z okazji przypadającego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom służb społecznych składam najszczersze wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianie niesionej misji – pracy na rzecz drugiego człowieka.  Serdecznie dziękuję za poświęcenie, wrażliwość i gotowość niesienia pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują.   Życzę, aby nigdy nie zabrakło Państwu ciepła, energii, odwagi i życzliwości. Żeby każdy dzień przynosił Wam poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do uskuteczniania nowych wyzwań.   Życzę zdrowia, uśmiechu i samych pogodnych dni. Aby nigdy nie dotykało Was zwątpienie, za to zawsze towarzyszyła Wam wiara w siebie i szczera wdzięczność oraz szacunek osób, którym pomagacie.   Wojciech Bakun Prezydent Miasta Przemyśla
  Data publikacji: 20-11-2020 13:19
 • Apel prezydentów miast w sprawie poszanowania zasad równości i tolerancji

  Brak opisu obrazka
  16 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Specjalny apel w sprawie poszanowania zasad równości i tolerancji wystosowali z tej okazji prezydenci polskich i zagranicznych miast. Jednym z sygnatariuszy apelu jest Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.
  Data publikacji: 17-11-2020 13:58
 • Odeszła dr Gabriele Jablonski – wieloletnia członkini, a od niedawna nowa Przewodnicząca Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Paderborn/Przemyśl

  Brak opisu obrazka
  Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej  śmierci  Pani dr Gabriele Jablonski - od niedawna nowej Przewodniczącej Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Paderborn/Przemyśl.
  Data publikacji: 18-11-2020 15:15
 • UWAGA!!! Czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie ronda przy ul. Batorego i Jasińskiego

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, iż w związku z wypadkiem drogowym, w rejonie ronda przy ul. Batorego i ul. Jasińskiego wystąpią w tym miejscu utrudnienia w ruchu drogowym. W chwili obecnej na miejscu czynności realizują służby ratunkowe, w celu udrożnienia ruchu. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.  
  Data publikacji: 19-11-2020 11:25
 • Ostatni dzień badania oczekiwań i preferencji w związku z planowaną budową kompleksu basenów przy ul. Sanockiej

  Budowa Kompleksu Basenów w Przemyślu - Badanie Ankietowe
  Jeszcze tylko dzisiaj można (a nawet należy!) wziąć udział w ankiecie związanej z zamiarem budowy kompleksu basenów wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Celem Badania jest ocena oczekiwań i preferencji w kontekście planowanej inwestycji budowy kompleksu basenów wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Analiza informacji uzyskanych na podstawie kwestionariuszy ankiet udostępnionych w formie elektronicznej wskaże obszary w zakresie oceny aktualnie dostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz potrzeb w zakresie jej rozbudowy, a także obszarów, które należy wzmacniać.
  Data publikacji: 13-11-2020 12:23
Wersja XML