Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Japońscy dyplomaci z wizytą w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  W ostatnich dniach, gościliśmy w Przemyślu dwie delegacje dyplomatów z Japonii. Przedstawiciele Ambasady Japonii na Ukrainie oraz reprezentanci tamtejszego Ministerstwa Spraw Zagranicznych spotkali się z Zastępcą Prezydenta Przemyśla, w celu zapoznania się z tym jak obecnie wygląda sytuacja związana z ruchem uchodźców przez Przemyśl. 
  Data publikacji: 03-08-2022 13:13
 • Emocjonujący etap TdP do Przemyśla

  Brak opisu obrazka
  Bez nadużywania tego określenia, śmiało możemy powtórzyć, jak w ubiegłym roku, że etap Tour de Pologne do Przemyśla, był etapem królewskim. Nie jest jeszcze przesądzone kto zwycięży w całym wyścigu, ale pasjonująca końcówka odcinka jazdy z Kraśnika, prowadząca przez ulicę Basztową i Tatarską, pokazała kto jest mocny w tegorocznej grupie kolarzy. Zwyciężył po ostrym finiszu Sergio Higuita z drużyny Bora-Hansgrohe, który wyprzedził Pello Bilbao i Quintena Hermansa. Kolumbijczyk został też nowym liderem klasyfikacji generalnej.
  Data publikacji: 02-08-2022 15:21
 • 78. rocznica Powstania Warszawskiego. Przemyśl oddał hołd powstańcom.

  Brak opisu obrazka
  1 sierpnia przypadła rocznica Powstania Warszawskiego. Jak co roku, punktualnie o godzinie 17.00 symbolicznie zawyły syreny. Stało się to nie tylko w stolicy, ale w wielu miastach w całej Polsce – w tym także w Przemyślu
  Data publikacji: 02-08-2022 09:42
 • Święto Policji w przemyskiej Komendzie

  pododdział policji biorący udział w święcie
  W Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu 28 lipca br. odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości na placu apelowym wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak, kadra kierownicza komendy miejskiej, a także przedstawiciele służb mundurowych, samorządów - w tym Prezydent Wojciech Bakun oraz Starosta Przemyski Jan Pączek - i instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Podczas uroczystej zbiórki wręczono nominacje na wyższe stopnie policyjne.
  Data publikacji: 29-07-2022 11:50
 • Dwie pary z Przemyśla obchodzą swoje Złote Gody

  Ryszarda i Adam Rudy w gabinecie prezydenta
  Zgodnie z tradycją ostatnich miesięcy, spotkanie z kolejną parą przemyślan obchodzących 50-lecie małżeństwa odbyło się w gabinecie Prezydenta Miasta 27 lipca br. W tym samym dniu drugą parę Jubilatów w imieniu włodarza Miasta w Zakładzie Opieki Leczniczej odwiedził Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
  Data publikacji: 27-07-2022 14:37
 • Najlepsze życzenia dla naszej koleżanki

  Ryszarda Pacławska w gabinecie prezydenckim, obecny Prezydent Wojciech Bakun i Sekretarz Miasta Dariusz Łapa
  27 lat i dwa miesiące - tyle w Urzędzie Miejskim w Przemyślu przepracowała Ryszarda Pacławska. 27 lipca 2022 r. był jej ost6atnim dniem pracy przed przejściem na emeryturę, Dzisiaj z podziękowaniami i życzeniami przyjęli ją Prezydent Miasta Wojciech Bakun i Sekretarz Miasta Dariusz Łapa. 
  Data publikacji: 27-07-2022 14:02
 • Odeszła Helena Skalska - Radna Rady Miejskiej w Przemyślu III kadencji

  Brak opisu obrazka
  Z wielką przykrością informujemy, że 21 lipca br. zmarła Helena Skalska  
  Data publikacji: 25-07-2022 10:29
 • Wizyta przedstawicieli ONZ w Centrum Pomocy Humanitarnej

  Brak opisu obrazka
  W ubiegły piątek, 22.07 br. Zastępca Prezydenta Bogusław Świeży spotkał się z delegacją przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych pod przewodnictwem Felipe Gonzaleza Moralesa Specjalnego Sprawozdawcy ONZ ds. Praw  Migrantów
  Data publikacji: 25-07-2022 10:27
 • "Bezpieczne Lato z Radiem ZET" w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Wakacje to czas zabawy i relaksu. Jednak nawet w tak beztroskim urlopowym okresie nie można zapominać o bezpieczeństwie własnym i innych. Już w najbliższą niedzielę 7 sierpnia Radio ZET zaprasza do Przemyśla na "Bezpieczne Lato z Radiem ZET". 
  Data publikacji: 04-08-2022 14:56
 • Wizyta Konsula Generalnego Austrii

  Brak opisu obrazka
  We wtorek 20 lipca br, Konsul Generalny Austrii w Krakowie Philipp Charwath złożył wizytę w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Było to pierwsze oficjalne spotkanie konsula z Prezydentem Wojciechem Bakunem.
  Data publikacji: 20-07-2022 11:39
Wersja XML