Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Niech Plac Rybi się ożywi! Rozpoczynamy drugi etap konsultacji. Przed nami Spacer Badawczy. ZAPRASZAMY!

  Brak opisu obrazka
  Zakończyliśmy pracę punktu konsultacyjnego, który był pierwszą z technik przewidzianych w procesie pogłębionych konsultacji społecznych jakie prowadzi Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla.
  Data publikacji: 22-11-2019 09:17
 • Oferta zimowa POSiR-u oraz decyzja ws. budowy wytwórni mas bitumicznych głównymi tematami czwartkowej konferencji prasowej Prezydenta Miasta [WIDEO]

  Brak opisu obrazka
  Za nami kolejna z zapowiadanych niedawno, cyklicznych (codwutygodniowych) konferencji prasowych Prezydenta Miasta Przemyśla. 21 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie, którego wiodącymi tematami były: zimowa (i nie tylko) oferta Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz decyzja ws. budowy wytwórni mas bitumicznych.
  Data publikacji: 21-11-2019 11:57
 • Podsumowanie spotkań konsultacyjnych dotyczących zagospodarowania Placu Rybiego

  Brak opisu obrazka
  Zakończyliśmy pracę punktu konsultacyjnego, który był pierwszą z technik przewidzianych w procesie pogłębionych konsultacji społecznych jakie prowadzi Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla. Konsultacje są wynikiem udziału miasta Przemyśla w projekcie "Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0", dzięki któremu pozyskano fundusze na ich przeprowadzenie.
  Data publikacji: 19-11-2019 13:22
 • Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy tuż, tuż. Trwają zapisy dla sprzedawców!

  Brak opisu obrazka
  Jeszcze wczoraj mieliśmy za oknem piękne lato, a już dziś z niedowierzaniem patrzymy na kalendarz. Tak! Nadszedł już czas, w którym przygotowania do tegorocznego Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego nabierają tempa.
  Data publikacji: 23-10-2019 13:46
 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Brak opisu obrazka
  Z okazji przypadającego dziś Dnia Pracownika Socjalnego, w imieniu swoim oraz całego Samorządu Miasta Przemyśla składam wszystkim pracownikom socjalnym serdeczne gratulacje oraz wyrazy szacunku za empatię i szczególną wrażliwość w codziennej pracy.
  Data publikacji: 21-11-2019 15:26
 • Zaczęły się konsultacje Strategii rozwoju województwa

  Brak opisu obrazka
  Od Przemyśla rozpoczął się cykl spotkań, na których przedstawiane są założenia projektu Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030. Mają one na celu także przeprowadzenie konsultacji zawartych w dokumencie zapisów i potrwają do 4 grudnia br. W sali audiowizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej rozmawiali o tym autorzy i konsultanci Strategii, zapraszając do dyskusji samorządowców i inne zainteresowane środowiska z naszego miasta i podprzemyskich gmin.
  Data publikacji: 15-11-2019 12:31
 • Kondolencje dla Pana Janusza Hamryszczaka

  Brak opisu obrazka
  Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu
  Data publikacji: 15-11-2019 12:05
 • Przemyślanie dla Niepodległej

  Brak opisu obrazka
  W zmienionej w stosunku do ubiegłych lat, bo dwudniowej formule, obchodziliśmy w Przemyślu 101. rocznicę odzyskania niepodległości. 10 i 11 listopada organizatorzy różnych wydarzeń przygotowanych z tej okazji zaprosili mieszkańców do uczczenia tego radosnego, narodowego święta na różne sposoby: oficjalnie w poprzez nabożeństwo za Ojczyznę, przed pomnikami, a także poprzez śpiew, czy zwiedzanie Przemyśla "śladami niepodległości" pieszo i na rowerze, a nawet kąpiel w sanie z "biało-czerwoną" przez przemyskie morsy.  
  Data publikacji: 12-11-2019 15:01
 • Szanowni Mieszkańcy Miasta Przemyśla – Społeczni opiekunowie wolno żyjących kotów bytujących na terenie Gminy Miejskiej Przemyśl

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że od dnia 13 listopada 2019 r. w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (ul. Wodna 11, II piętro, pokój nr 315) Urzędu Miejskiego w Przemyślu będzie można pobrać suchą karmę dla wolno żyjących kotów bytujących na terenie miasta Przemyśla.
  Data publikacji: 12-11-2019 08:52
 • Mazurek Dąbrowskiego na ponad tysiąc głosów. Przemyślanie wspólnie wyśpiewali hymn narodowy

  Brak opisu obrazka
  Ponad tysiąc osób – głównie dzieci i młodzieży z przemyskich szkół i przedszkoli, ale również wielu dorosłych – mieszkańców, przedstawicieli samorządu, szefów i pracowników rozmaitych instytucji, zgromadziło się dziś (8 listopada br.) na Rynku Starego Miasta, by uczcić wspólnie zbliżające się wielkimi krokami jedno z najważniejszych świąt dla każdego Polaka – Święto Niepodległości Polski. Punktualnie o godzinie 11.11 w samym sercu Przemyśla wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Wspólnym wyśpiewaniem narodowego hymnu rozpoczęliśmy tegoroczne obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.   Zebranych przed Urzędem Miejskim gości, przywitał Prezydent Wojciech Bakun. Zaraz po tym dyrygent -  Piotr Szelążek prowadzący na co dzień chór młodzieżowy "Vox Iuventum" dał znak do rozpoczęcia czterech zwrotek hymnu. Film z wydarzenia możecie zobaczyć na Przemyskim Serwisie Informacyjnym.   10 i 11 listopada kontynuujemy wielkie świętowanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w wydarzeniu. Program wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia!
  Data publikacji: 08-11-2019 13:54
Wersja XML

Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 23105904
w tym miesiącu: 312337
dzisiaj: 16180

Polityka prywatności
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1