• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • 10. Urzędników odznaczonych Medalem za Długoletnią Służbę [ZDJĘCIA]

  Brak opisu obrazka
  W piątek, 20 września br. dziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu otrzymało medale za długoletnią służbę państwową. Odznaczenia w stopniu złotym, nadane urzędnikom przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczyli Wojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz oraz Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.     Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przemyscy urzędnicy zostali odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Wicewojewoda pogratulowali wyróżnionym i podziękował im za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.   Złote medale za Długoletnią Służbę otrzymali: Bożena Dobiszewska, Kazimiera Hajduk, Renata Kochanowicz, Zbigniew Mardosiewicz, Arkadiusz Mazur, Zbigniew Napora, Mieczysław Paczkowski, Beata Tomaszewska, Zofia Wojdylak-Sputowska oraz Bogusława Wołoszyn.     Gratulujemy!  
  Data publikacji: 20-09-2019 14:28
 • Uratował życie koledze. Prezydent Miasta Przemyśla oraz Prezes PWiK-u uhonorowali bohatera

  Brak opisu obrazka
  20 września br. o godzinie 8.30 w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu Prezes spółki Mariusz Kwaśny wraz z Prezydentem Miasta Przemyśla Wojciechem Bakunem w obecności Wiceprezydenta Miasta Bogusława Świeżego, Sekretarza Dariusza Łapy, Prokurenta Mariusza Mazura oraz pracowników przedsiębiorstwa, uhonorowali jednego z  pracowników przemyskiego PWiK-u. Krzysztof Niejedli - bo o nim mowa, uratował życie swojemu koledze.
  Data publikacji: 20-09-2019 11:36
 • Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2020 - Głosowanie

  Brak opisu obrazka
  Szczegóły, zadania, zasady – znajdziecie właśnie tutaj
  Data publikacji: 17-09-2019 13:42
 • Zbliża się Europejski Dzień bez Samochodu – skorzystaj z darmowych przejazdów autobusami MZK

  Brak opisu obrazka
  W najbliższy czwartek i piątek (19 i 20 września br.) po raz kolejny obchodzić będziemy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji, dzięki wspólnej inicjatywie Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz Tygodnika „Życie Podkarpackie” wszyscy przemyślanie będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK.
  Data publikacji: 17-09-2019 13:37
 • W Warszawie trwa 10. edycja Smart City Forum. Prezydent Wojciech Bakun jednym z prelegentów spotkania

  Brak opisu obrazka
  Trwa Smart City Forum. To największy w Polsce kongres, który w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem i rozwojem inteligentnych miast. Wydarzenie jest swoistą platformą wymiany doświadczeń, tworzoną m.in. przez przedstawicieli sektora administracji publicznej, prezesów oraz dyrektorów wiodących firm, zagranicznych ekspertów, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania sprawdzające się w ich miastach, np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto. Nad merytoryką spotkań czuwa Rada Programowa pod dyrekcją Macieja Bluja - Eksperta w dziedzinie rozwiązań smart city, a także w latach 2007 – 2018 Wiceprezydenta Miasta Wrocławia. Podobnie jak podczas poprzednich edycji imprezy, uczestnicy forum będą przez dwa dni żywo dyskutować o projektach, które zmieniają oblicze współczesnych miast na całym świecie.
  Data publikacji: 18-09-2019 16:42
 • Niech nigdy nie wrócą te czasy… Niech nigdy nie zginie pamięć

  Brak opisu obrazka
  Przemyśl obchodził 80. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę i Dzień Sybiraka
  Data publikacji: 18-09-2019 08:24
 • Nowy rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Decyzją Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, 16 września br. nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miejskiego została Agata Czereba.   Agata Czereba – absolwentka zarządzania i marketingu Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W przemyskim magistracie pracuje od 2017 roku. Najpierw w Kancelarii Prezydenta Miasta na stanowisku ds. komunikacji społecznej. Od 1 lipca br. w Wydziale Promocji i Kultury UM w Przemyślu. Od samego początku pracy w samorządzie zajmuje się współprowadzeniem biura prasowego Prezydenta Miasta Przemyśla. Obsługą fotograficzną, organizacją konferencji prasowych, tworzeniem relacji z uroczystości i imprez oraz ze spotkań włodarza miasta. Jest jednym z redaktorów miejskiej strony internetowej wraz z połączonym z nią Przemyskim Serwisem Informacyjnym.     Kontakt: Urząd Miejski w Przemyślu 37-700 Przemyśl | Rynek 1 Tel. +48166752092 w. 341 www.przemysl.pl | email: a.czereba@um.przemysl.pl  
  Data publikacji: 18-09-2019 10:26
 • Dzień Krajowej Administracji Skarbowej

  Brak opisu obrazka
  Trzy lata temu z połączenia administracji podatkowej, służby celnej i kontroli skarbowej powstała Krajowa Administracja Skarbowa. Dzisiaj, 16 września, przemyślanie mieli okazję po raz pierwszy uczestniczyć w Wojewódzkich Obchodach Dnia KAS. Przemyski Rynek gościł nie tylko funkcjonariuszy i pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie i Urzędu Celno Skarbowego w Przemyślu, ale także liczne grono gości: parlamentarzystów, zaprzyjaźnionych służb mundurowych, przedstawicieli innych służb, instytucji i administracji rządowej współpracujących na co dzień z KAS, samorządowców, przedsiębiorców oraz młodzież przemyskich szkół.
  Data publikacji: 16-09-2019 15:55
 • 80. rocznica agresji sowieckiej na Polskę - zaproszenie do udziału w obchodach

  Brak opisu obrazka
  Prezydent Miasta Przemyśla, Dowództwo Garnizonu Przemyśl oraz Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu serdecznie zapraszają mieszkańców do udziału w organizowanych na 17 września uroczystościach z okazji 80.rocznicy agresji sowieckiej na Polskę oraz Dnia Sybiraka.
  Data publikacji: 10-09-2019 15:31
 • 35. lat Pizzerii Galicyjskiej

  Brak opisu obrazka
  "Nasza pizza Was zachwyca" - to hasło reklamowe podarowała Pizzerii Galicyjskiej w 1990 Agnieszka Osiecka, jedna z wielu wybitnych postaci, która odwiedziła małą, najstarszą pizzerię przemyską działającą w centrum miasta od 1978 roku. W tym roku to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Przemyśla obchodzi 35 lat pod szyldem Państwa Dominiaków.
  Data publikacji: 16-09-2019 09:19
Wersja XML

Miasto Przemyśl
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 16 678-68-20
fax 16 678-64-49
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 22202434
w tym miesiącu: 315922
dzisiaj: 5704