Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy – w formie tradycyjnej i on-line! Rozpoczynamy zapisy dla sprzedawców. Zapraszamy do współpracy!

  Brak opisu obrazka
  Na przekór temu, że nasze życie w ostatnim czasie całkowicie zdominowała pandemia, a wraz z jej nastaniem musieliśmy odsunąć do kąta wiele ważnych spraw, pragniemy mimo wszystko (choć z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa) zaprosić Państwa – mieszkańców naszego miasta – do udziału w dorocznym JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM.
  Data publikacji: 04-12-2020 10:45
 • Życzenia na Dzień Górnika

  Brak opisu obrazka
  Tradycyjna Barbórka to wielkie święto ludzi, którzy dzięki swojej trudnej i często niebezpiecznej pracy, zapewniają nam komfort i bezpieczeństwo każdego dnia. Także w naszym regionie Wasz wysiłek buduje pomyślność gospodarczą mieszkańców, a Wasze zaangażowanie i obecność jest widoczna w życiu naszej społeczności Dziękujemy za to codzienne poświęcenie i życzymy wytrwałości oraz zdrowia, wyłącznie szczęśliwych powrotów do kochających rodzin i bliskich.
  Data publikacji: 04-12-2020 10:03
 • Odeszła Marzenna Fenyk

  Brak opisu obrazka
   Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach...
  Data publikacji: 03-12-2020 09:48
 • Tour de Pologne w Przemyślu?

  Brak opisu obrazka
  2 grudnia br. gościem Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna był Pan Czesław Lang - Dyrektor Generalny Lang Team organizatora wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.
  Data publikacji: 02-12-2020 13:28
 • W hołdzie bohaterom Powstania Listopadowego

  Brak opisu obrazka
  Dziś (30 bm.) przypada 190. rocznica wybuchu Powstania Listopadowego.
  Data publikacji: 30-11-2020 13:34
 • Przemyśl gotowy na przyjście zimy

  Brak opisu obrazka
  Synoptycy zapowiadają, że już w najbliższy weekend możemy się spodziewać znacznego obniżenia temperatury i opadów śniegu. Takie warunki, jak zwykle powodują wiele problemów, a przede wszystkim stwarzają zagrożenie dla osób bezdomnych oraz innych potrzebujących. Jak co roku przedstawiamy Państwu wykaz przydatnych kontaktów instytucji, które pomogą w rozwiązaniu zimowych problemów.  
  Data publikacji: 27-11-2020 14:23
 • Zmiany w covidowych obostrzeniach od jutra (28 listopada)

  Brak opisu obrazka
  26 listopada ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zgodnie z jego zapisami od 28 listopada wchodzą w życie nowe obostrzenia związane z panującą epidemią, inne dotychczas obowiązujące są modyfikowane, przedłużone zostaje działanie części funkcjonujących.
  Data publikacji: 27-11-2020 13:36
 • 80 komputerów dla dzieci z przemyskich domów dziecka i rodzin zastępczych

  Brak opisu obrazka
  Miasto Przemyśl przekazało dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maciek”, Domu dla Dzieci „Nasza Chata” oraz do MOPS - docelowo z przeznaczeniem dla 65 rodzin zastępczych - 80 komputerów zakupionych ze środków przyznanych w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii  COVID-19”.
  Data publikacji: 23-11-2020 11:00
 • e-Polak potrafi - "Dwa światy – ten sam urząd"

  Brak opisu obrazka
  W trakcie pandemii sprawy urzędowe nie muszą czekać, a Ty nie musisz iść do urzędu, aby je załatwić. Jak to możliwe? #zostańwdomu i zajrzyj na GOV.pl.  Wiele urzędów działa dziś zdalnie, ale jeden otwarty jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. To portal GOV.pl, na którym załatwisz większość urzędowych spraw.
  Data publikacji: 23-11-2020 09:44
 • Przemyśl przystąpił do programu „Wspieraj Seniora”. Na czym polega? Kto może skorzystać? Jak długo potrwa? Wyjaśniamy:

  Brak opisu obrazka
  12 listopada br. Wiceprezydent Miasta Przemyśla Bogusław Świeży podpisał z Wojewodą Podkarpackim reprezentowanym przez Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Małgorzatę Dankowską umowę o przystąpieniu Gminy Miejskiej Przemyśl do Programu "Wspieraj Seniora".
  Data publikacji: 12-11-2020 15:25
Wersja XML