Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Zwiększamy obszar dezynfekowanych miejsc w Przemyślu

  Brak opisu obrazka
  Jak już informowaliśmy w naszym mieście sukcesywnie i systematycznie dezynfekowane są miejsca publiczne, w których najczęściej przebywają mieszkańcy. Zaczęliśmy od przystanków autobusowych, które odkażają ekipy Przemyskiej Gospodarki Komunalnej, pracownicy MZK dezynfekują nasze miejskie autobusy przed ich wyruszeniem na trasy w Przemyślu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców rozpoczęło się także odkażanie najbardziej uczęszczanych ciągów pieszych oraz przejść dla pieszych. Podobne działania prowadzi także PGK na miejskich targowiskach.
  Data publikacji: 31-03-2020 16:53
 • KORONAWIRUS: aktualne zasady i ograniczenia

  Brak opisu obrazka
  We wtorek, 31 marca 2020 r. rząd wprowadził kolejne obostrzenia na terenie naszego kraju:
  Data publikacji: 31-03-2020 15:44
 • Zmiany w organizacji pracy Wydziału Komunikacji

  Brak opisu obrazka
  Chcąc zachować najdalej posunięte środki ostrożności i ograniczania bezpośredniego kontaktu pomiędzy mieszkańcami oraz urzędnikami w sytuacji zagrożenia epidemicznego, wprowadzamy kolejne zmiany w pracy Wydziału Komunikacji i Transportu, czyli jednego z tych wydziałów, w których te kontakty były do tej pory najczęstsze. 
  Data publikacji: 31-03-2020 15:05
 • Przejście piesze w Medyce jednak ZAMKNIĘTE

  Brak opisu obrazka
  W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla informujemy, że wbrew informacji, która pojawiła się wczoraj (26 bm.) na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, ruch dla  pieszego przejścia granicznego w Medyce NIE ZOSTANIE w najbliższym czasie WZNOWIONY.
  Data publikacji: 27-03-2020 16:43
 • Od wtorku, 24 marca obowiązuje zakaz wychodzenia z domu (poza pracą czy sklepem)

  Brak opisu obrazka
  Wczesnym popołudniem, 24 marca br. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki poinformował o konieczności wprowadzenia w Polsce kolejnych obostrzeń, które mają pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w naszym kraju.
  Data publikacji: 24-03-2020 15:12
 • Kondolencje dla Pani Lucyny Sarosińskiej

  Brak opisu obrazka
  Pani Lucynie Sarosińskiej wyrazy głębokiego współczucia oraz wsparcia w niezwykle trudnych chwilach po stracie Mamy składają
  Data publikacji: 31-03-2020 11:28
 • Dziękujemy służbom zaangażowanym w walkę z koronawirusem

  Brak opisu obrazka
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwi bohaterowie niekoniecznie mają zarzucone na plecy niebiesko-czerwone peleryny.
  Data publikacji: 20-03-2020 15:06
 • Zainwestuj w rozwój miasta! KaPITalnie jest się rozliczyć w Przemyślu!

  Brak opisu obrazka
  Mieszkasz i pracujesz w Przemyślu, ale jesteś zameldowany w innym miejscu? Nie szkodzi! Swój PIT możesz rozliczyć w naszym pięknym mieście! Kochasz to miasto jak swoje, Twoje dzieci uczą się w przemyskiej szkole, uwielbiasz spędzać czas aktywnie, jeżdżąc na rowerze czy spacerując z rodziną po urokliwych uliczkach tysiącletniego grodu nad Sanem? Tu jest Twoje serce – tu rozlicz swój PIT!
  Data publikacji: 02-03-2020 14:26
 • Pakiet ochronny dla przedsiębiorców z terenu Przemyśla [AKTUALIZACJA]

  Brak opisu obrazka
  Informacja dla najemców gminnych lokali użytkowych Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że z uwagi na aktualną sytuację związaną z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego opracowywane są rozwiązania, które pomogą przedsiębiorcom wynajmującym lokale użytkowe od Gminy Miejskiej Przemyśl. Wsparcie udzielane będzie na wniosek przedsiębiorcy, który ze względu na istniejące zagrożenie epidemiczne musiał zawiesić prowadzenie działalności w wynajmowanym lokalu. Przygotowywane rozwiązania będą obejmować:  
  Data publikacji: 20-03-2020 16:20
 • Zakończyło się kolejne spotkanie sztabu zarządzania kryzysowego miasta Przemyśla

  Brak opisu obrazka
  Przygotowanie jednostek miejskich do działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, współpraca między podmiotami odpowiedzialnymi, udoskonalenie koordynacji przedsięwzięć, ale i wdrożenie zupełnie nowych rozwiązań to główne tematy poruszane podczas poniedziałkowego spotkania sztabu zarządzania kryzysowego miasta Przemyśla.    
  Data publikacji: 23-03-2020 14:46
Wersja XML