Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Festyn "Bezpieczne wakacje" oraz II Przemyski Piknik Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Przemyśla w niedzielę 3 lipca w godz. od 14.00 do 19.00 na plac przed Zamkiem Kazimierzowskim do udziału w festynie rodzinnym „Bezpieczne wakacje” oraz II Przemyskim Pikniku Organizacji Pozarządowych.

Festyn „Bezpieczne wakacje” tradycyjnie rozpoczyna wakacje i służy przede wszystkim propagowaniu zdrowego stylu życia, wolnego od wszelkich nałogów. Od wielu już lat zapraszamy do udziału  w nim dzieci z rodzicami, aby pokazać im jakie pułapki mogą czyhać na nich podczas wakacji. Jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom, które ze sobą środki uzależniające oraz uświadamiać niebezpieczeństwo eksperymentowania z nimi. W tym celu zostanie specjalnie zorganizowane stoisko profilaktyczne, na którym będzie można skorzystać z indywidualnych porad. 


Wakacje to czas wolny od nauki, który trzeba przeżyć mądrze i twórczo, czerpiąc radość i zadowolenie. Zachętą do takiego przeżywania czasu będzie szereg konkursów, gier i zawodów z licznymi nagrodami oraz występy artystyczne, odbywające się w ramach obchodzonego po raz drugi Przemyskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. Swój dorobek zaprezentuje ponad trzydzieści stowarzyszeń i fundacji, biorących udział w pikniku. Wśród wielu imprez towarzyszących odbędą się m.in. warsztaty ikonograficzne dla dzieci „Mój Anioł Stróż”.


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


W załączeniu szczegółowy program.  

JPGWarsztaty ikonograficzne

DOTProgram

JPGWarsztaty ikonograficzne

JPGPlakat

Wersja XML