Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Hej kolęda

2 lutego 2011 roku w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu w ramach akcji ,,Dzieci-Dzieciom” odbyło się spotkanie kolędowe.

Uczestniczyli w nim uczniowie i nauczyciele świetlicy z zaproszonych szkół. Dzieci: z SP 4 – zostały przygotowane przez panie Martę Oleszek i Annę Lulę, z SP 6 - przez panią Mariolę Groch, z SP 14 - przez panią Ewę Karpierz, z SP 15 - przez panią Małgorzatę Sałamachę. Gospodarzy reprezentowali uczniowie ze świetlicy i z klasy III a z wychowawcą – panią Joanną Belińską i Eligią Plotke.

Impreza przygotowana była dla dzieci z SOSW Nr 1. Uczniowie z poszczególnych świetlic zaprezentowali koncert kolęd i pastorałek, połączony z inscenizacją w wykonaniu uczniów z SP 4. Po występach uczniów pani dyrektor Beata Kosicka Siwak, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Edyta Bolanowska, pani Ewelina Mardosiewicz asystentka dziecka z ADHD i pan Maciej Zagulak reprezentujący SOSW Nr 1 odczytali z podziałem na role opowiadanie Bruno Ferrero pt.: „Dlaczego przy grocie był osioł i wół”, włączając się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Następnie wszyscy obecni zaśpiewali wspólnie kilka najbardziej znanych kolęd.

Na zakończenie pani Lucyna Kapłoniak – nauczycielka SOSW Nr 1 poprowadziła zabawę ruchową.

Spotkanie było bardzo udane i owocne dla wszystkich obecnych. Była to lekcja tolerancji i wzajemnego szacunku.

Impreza odbyła się z inicjatywy i pod kierunkiem pani Małgorzaty Banickiej – nauczyciela świetlicy z SP 11.

JPGNULL (109,01KB)

JPGNULL (136,03KB)

JPGNULL (98,15KB)

Wersja XML