Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Poszukiwania młodych prezenterów

W piątek 1 października br. W godzinach od 14 do 19 na przemyskim Rynku stanie mobilne studio telewizyjne Telewizji Polskiej. Podczas tej wizyty producenci programu telwizyjnego dla dzieci emitowanego w TVP 1 „Psie Opowieści czyli Ochy i Fochy“ poszukiwać będą małych prezenterów. Ten program to nowy, 12-odcinkowy program dla najmłodszych o emocjach, z emocjami i o tym jak sobie z nimi radzić. Każdy odcinek opowiada o jednej emocji, rodzice i dzieci znajdą sposób na radość, nieśmiałość, ciekawość, zazdrość, złość, miłość, strach, serdeczność, smutek i wzruszenie. Program prowadzą animowane psy: Emsi Ciapek, Szykowna Pati, Pamela Pudel, Maks Ciacho, Henio Kafar, Pan Szerlok Tropiciel, Hrabia Ksawery, Gabi Gadka, Arnold Brama i Janek Hipis. Przemyśl jest jednym z 40 miast, które w czasie od 20 września do 29 października br. Odwiedzi mobilne studio telewizyjne.

Rafał Porada
kancelaria Prezydenta Miasta


Informacje o projekcie

Główną atrakcją jest mini studio tv, w którym dzieci wcielają się w rolę prezentera telewizyjnego. Zadaniem w castingu jest przeprowadzenie 2 minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho - bohaterem Psich Opowieści. Wśród wszystkich dzieci, które odwiedzą nas i wezmą udział w konkursie, wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy przeżyją przygodę z telewizją i wystąpą w 3 finałowych odcinakch programu TVP1 „Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy“. Ponadto, nasi zwycięzcy będą mieli możliwość poznania telewizji od kuchni, czyli zwiedzenia studia TVP w towarzystwie znanej gwiazdy telewizji.
Do konkursu mogą przystąpić dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które przyjdą ze swoim rodzicem liub opiekunem prawnym.
Dzieci, którym nie uda się przybyć na eliminacje osobiście, mogą przesłać indywidualne zgłoszenie wysyłając swoje nagranie na adres organizatora.
Zgłoszenia przyjmowane są do 29.10.2010
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 3.11.2010 na stronie internetowej
www.psieopowiesci.tvp.pl,
Nagranie laureatów odbędzie się w dniach 6-7.11.2010, w Warszawie,
Finalistom wraz z jednym rodzicem opiekunem będącym z poza Warszawy, organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie a także transport z hotelu na plan nagrań oraz zwrot kosztu dojazdu do Warszawy.
Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.psieopowiesci.tvp.pl

Organiztorem akcji jest Laboratorium Komunikacji Sp z o.o, ul Szaflarska 7, 01-812 Warszawa.

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML