Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na badania profilaktyczne kobiet z terenu Przemyśla

 

Prezydent Miasta Przemyśla oraz Fundacja "SOS Życie" zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku 50-69 lat (bezpłatne badania raz na 2 lata) oraz bezpłatne badania cytologiczne Panie w wieku 25-59 lat (bezpłatne badania raz na 3 lata).

Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr telefonu 0 801 08 09 10

Badania zostaną przeprowadzone przez Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji "SOS Życie" z Mielca w cytomammobusie w dniach 4 - 17 sierpnia br. na Placu Rybim w Przemyślu. Cytomammobus będzie czynny codziennie w godzinach 9.00 - 17.00 z wyjątkiem sobót i niedziel.

 

Apel Prezydenta Miasta

Szanowne Panie!
      Pragnę zachęcić każdą z was do zwrócenia uwagi na swoje zdrowie, dlatego też serdecznie zapraszam w dniach od 4 do 27 sierpnia br. do mammobusu, w którym będzie można wykonać bezpłatne badania cytologiczne oraz mammograficzne.


      W dzisiejszym zabieganym życiu tak bardzo rzadko znajdujemy czas dla siebie. W szczególności kobiety, na których spoczywa wiele obowiązków zawodowych, a także troska o dom, dzieci, często zaniedbują kwestię najbardziej istotną – zdrowie.
Każda z Was, Szanowne Panie, powinna pamiętać, że badanie to profilaktyka, a nie diagnoza, inwestycja w życie, a także odpowiedzialność za siebie i swoich najbliższych. Raz jeszcze gorąco zachęcam do przeprowadzenia badań.

      Robert Choma

Prezydent
Miasta Przemyśla
Wersja XML