Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy - Wysłannicy Gai

W dniu 2 czerwca 2010 roku Gimnazjum nr 3 w Przemyślu po raz jedenasty zorganizowało Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy "Wysłannicy Gai" z okazji Dnia Ziemi.
Celem konkursu było:
·         podniesienie poziomu wiedzy i świadomości uczniów na temat bezpośredniego i pośredniego wpływu działalności człowieka na środowisko naturalne,
·         przygotowanie uczniów do aktywnej obecności w społeczeństwie,
·         wdrażanie do pracy w zespole i umiejętnego planowania wspólnych działań,
·         kształtowanie postaw proekologicznych,
·         wdrażanie do wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu
w życiu codziennym.
 

W jedenastej edycji konkursu wzięło  udział 10 szkół z Przemyśla i okolicy: Gimnazjum Nr 1, 2, 3, 4, 5 i 7 oraz Gimnazja z Zespołu Szkół Muzycznych, Żurawicy, Medyki i Grochowiec. Trzyosobowe reprezentacje uczniów musiały wykonać osiem zadań. Wyniki konkursu były bardzo wyrównane, ponieważ wszyscy wykazali się ogromną wiedzą. I miejsce zajęło Gimnazjum z Żurawicy, dwa II miejsca przypadły Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 3,natomiast na III miejscu uplasowała się reprezentacja Gimnazjum z Grochowiec. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Konkurs został przygotowany przez panie: Barbarę Matusiewicz i Jolantę Chmielewską. O oprawę muzyczną zadbała p. Barbara Terlecka a o zaplecze techniczne p. Remigiusz Łuc. Opiekunowie drużyn otrzymali sowy wykonane techniką origami  przez uczniów Gimnazjum nr 3 w Przemyślu pod opieką p. Ewy Prajzner.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Wersja XML