Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wręczenie nagród w konkursie "O ludziach z ludźmi"

W dniu 6 maja 2010 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu „O ludziach z ludźmi”. Miasto Przemyśl zajęło I miejsce w drugiej krajowej edycji Konkursu za projekt pn. „Model współpracy Gminy Miejskiej Przemyśl z organizacjami pozarządowymi w latach 2005-2007”. Na drugim miejscu uplasował się Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, zaś trzecie miejsce zajęła Gmina Miejsce Piastowe.

Nagrodę dla Prezydenta Miasta Przemyśla za zajęcie I miejsca Krajowej Edycji Międzynarodowego Konkursu „O ludziach z ludźmi” organizowanego i dofinansowanego przez Fundusz Wyszehradzki w postaci statuetki, dyplomu oraz aparatu fotograficznego odebrał z rąk przedstawicieli Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych pan Robert Gawlik, koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

W trakcie gali rozstrzygnięto także III Wojewódzki Konkurs na Najlepszą Inicjatywę Obywatelską Roku 2009, Wolontariusza Roku 2009 oraz wręczono tytuł Samorząd Przyjazny Organizacjom Pozarządowym.

Nagrodę za najlepszą inicjatywę obywatelską otrzymał powiat brzozowski. Wolontariuszem Roku 2009 została pani Lucyna Gniazdowska z Dębicy, wolontariuszka Hospicjum Domowego, natomiast Miasto Krosno i powiat krośnieński zdobyły nagrody jako gmina i powiat najbardziej przyjazne organizacjom pozarządowym.  

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

JPGNULL (78,14KB)

JPGNULL (78,14KB)

JPGNULL (508,29KB)

JPGNULL (634,23KB)

Wersja XML