Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniu 07.11.2009r. na Strzelnicy sportowej LOK w Przemyślu odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla z okazji Święta Dnia Niepodległości.
W zawodach wzięło udział 11 drużyn 3-osobowych reprezentujących kluby, zakłady pracy i służby mundurowe Powiatu Przemyskiego: Zakład Karny Medyka, Starostwo Powiatowe, LIDL, II LO, GWARANT Poznań, 3 HGPAF, KS TWIERDZA, Izba Celna, HM TESCO Przemyśl, Służba Ochrony Kolei, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu .

Zawody rozegrano w 2-ch konkurencjach: Pistolet sportowy (Psp 20) i Karabin sportowy (Ksp 20) zgodnie z przepisami PZSS.

Puchary i medale zostały ufundowane przez PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA, STAROSTWO POWIATOWE i Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Nagrody rzeczowe ufundował Kapelan WP Ks. Władysław Maciej KOZICKI. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Zbigniew RUŻYCKI Naczelnik Wydziału Sportu UM w Przemyślu.

W konkurencji Pistolet sportowy (Psp 20) zwyciężył z wynikiem 180pkt. Jerzy BIAŁOGŁOWICZ z HM TESCO Przemyśl a tuż za nim tylko z 1 pkt. straty na II-gim miejscu uplasował się Piotr WARSZAKOWSKI z Zakładu Karnego w Medyce, III-cie miejsce zajął Wiktor RABIEJ z KS TWIERDZA Przemyśl.

Bardzo ostra i wyrównana była rywalizacja w konkurencji Karabin sportowy (Ksp 20) gdzie wyniki zwycięskiej 3-ki różniły się tylko 1 pkt na 200 możliwych. Zwycięstwo przypadło dla Wiktora RABIEJA z wynikiem 169pkt a II-gie miejsce z wynikiem 168pkt. dla Wojtka DUDY reprezentantów KS TWIERDZA LOK Przemyśl. Na III-cim miejscu uplasował się z wynikiem 167pkt. Piotr WARSZAKOWSKI z Zakładu Karnego w Medyce.

Pojedynczych punktów zabrakło Piotrowi WARSZAKOWSKIEMU z Zakładu Karnego w Medyce do zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach, jednak doskonałe lokaty dały w sumie zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej zawodów. Na II-gim miejscu Klasyfikacji Generalnej uplasował się Wiktor RABIEJ z KS TWIERDZA LOK Przemyśl a na III-cim miejscu Jerzy BIAŁOGŁOWICZ z HM TESCO Przemyśl.

Puchar Prezydenta zdobył zespół Klubu Strzeleckiego TWIERDZA LOK Przemyśl, II-gie miejsce wywalczyła Izba Celna LOK Przemyśl a III-cie miejsce przypadło dla Zakładu Karnego w Medyce.


informacja: www.lok.przemysl.pl
Witold Kuzemko

JPGZawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

JPGZawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

JPGZawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

JPGZawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

JPGZawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

Wersja XML