Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy do udziału w eliminacjach regionalnych „Family Cup’2009”

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz kapitan reprezentacji Podkarpacia Ryszard Kosterkiewicz zaprasza do udziału w eliminacjach regionalnych XIV Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Family Cup’2009”, które dla mieszkańców woj. podkarpackiego, po raz trzeci, odbędą się na stoku narciarskim w Przemyślu, w dniu 25 stycznia 2009 roku.

Zawody Family Cup, to impreza dla każdego. Startować można indywidualnie lub rodzinnie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest status amatora, co według regulaminu oznacza, że w imprezach tych nie mogą brać udziału osoby posiadające licencje zawodnicze PZN, PZS lub IFS, z wyjątkiem dzieci do lat 12 (do rocznika 1997 włącznie).
Oczywiście należy także zgłosić chęć startu w zawodach, i tu pewien warunek, należy to zrobić do dnia poprzedzającego start, czyli do 24 stycznia 2009 roku, do godz. 18.00.
W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane!
A zapisać można się na kilka sposobów. Listownie lub telefonicznie na adres: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sanocka 6 (stok narciarski), 37-700 Przemyśl, tel. (016) 675 50 49 (od pn do pt, w godz.7.30-15.00), faks: (016) 633 29 72, bądź wysyłając mail: .
Po godz. 15, dzwoniąc na numer: 0606 111 656 lub mail:
Zapisy przyjmowane są także bezpośrednio u organizatora głównego cyklu zawodów Family Cup (jednak nie później niż 3 dni przed zawodami), korzystając ze skrzynki na stronie: www.familycup.com.pl
Zapisując się, należy podać: imię i nazwisko każdej ze startujących osób, dokładną datę urodzenia, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), kategorię (narty lub snowboard) oraz w przypadku rodzin, skład reprezentacji rodzinnej (narty – 3 osoby, snowboard – 2 osoby).
Opłata startowa, pobierana w dniu i miejscu imprezy, jest w wysokości:
- 10 zł dla osób z kategorii A i B
- 20 zł dla osób z pozostałych kategorii wiekowych.
W ramach tej opłaty jest m.in. ubezpieczenie NW każdej ze startujących osób.
Jak zawsze, startować będziemy w konkurencji slalomu giganta (jeden przejazd przy liczbie startujących powyżej 150). Najlepsi w każdej kategorii, poza tytułami i nagrodami przysługującymi w eliminacjach regionalnych, uzyskają także prawo startu w finale Family Cup, który w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 marca, w Kluszkowcach. Regulamin gwarantuje awans do finału
3 najlepszym osobom w kategoriach indywidualnych i 3 najlepszym rodzinom.
Szczegółowy regulamin zawodów Family Cup dostępny jest na stronie: www.familycup.com.pl oraz w aktualnym numerze magazynu „Sportowy Styl”.
Planowany program zawodów:
- biuro zawodów (weryfikacja list startowych, wydawanie numerów, pobieranie opłaty startowej) czynne będzie, w dniu zawodów, 25 stycznia 2009, od godz. 9.00 (rejon stacji górnej kolejki krzesełkowej, przy ul. Przemysława). Początek startów planowany jest na godz. 10.30, w kolejności kategorii wiekowych, od najmłodszych do najstarszych. Najpierw narty, potem snowboard. Przewidywane zakończenie startów – godz. 14.00-14.30.
Wręczenie nagród sportowych, losowanie nagród rzeczowych – od ok. 15.30 (amfiteatr obok Krzyża Zawierzenia).
W przypadku braku warunków śniegowych do przeprowadzenie zawodów, mogą one być przełożone na inny termin lub odwołane.

źródło informacji: Ryszard Kosterkiewicz
(kapitan reprezentacji Podkarpacia)

Wersja XML